https://telegram.me/empireoflies

موج حملات اپوزیسیون به شورای مدیریت گذار

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هفته گذشته جلسه ای در لندن به رهبری حسن شریعتمداری، فرزند آیت الله محمد کاظم شریعتمداری برگزار شد با نام “شورای مدیریت گذار [از جمهوری اسلامی]” ولی‌ اگر به برنامه آن نگاه کنید، که تا همین چند روز پیش محرمانه بود خواهید دید که این برنامه طرحی برای تجزیه ایران اسلامی است

این شورا بخشی از استان خوزستان را استان “عربستان” نامید. و نمایندگانی که در ایران کسی آنها را نمی شناسد از این استان سخنرانی نمودند. علاوه بر “عربستان،” دو استان جدید دیگر هم شریعتمداری و شورای تجزیه طلب او اختراع کردند که عبارتند از “استان بلوچستان” و “استان ترکمنستان” [در خراسان شمالی‌]. علاوه بر این ها، “منطقه خودگردان قشقایی” را نیز به نقشه ایران اضافه کردند.

سیزده “ایالت اقوام” اعلام شد، که در نهایت به سود “پان ترکیسم” خود شریعتمداری بود چرا که یک استان آن، استان آذربایجان، متشکل از استان‌های کنونی آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی‌، زنجان، و اردبیل میباشد. حتی در جاهایی که خود مردم آن هیچگونه ادعائی برای متفاوت بودن از بقیه ندارند، “شورای تجزیه” برای آنها آیالت اقوام جدید تشکیل داد. مثل گیلان و مازندران که به زور می خواهند آنها را هم مستقل اعلام کنند.

اما به محض برگزاری این جلسه چند نفره اعتراضات از گوشه کنار طیف های اپوزیسیون به این تجزیه طلبی بالا گرفت و در حال حاضر نیز انتقاد ها به عملکرد این شورا در میان دیگر طیف های ضد انقلاب در حال افزایش است تا جایی که به غیر از چند گروهی که در این جلسه شرکت داشتند تا کنون تمامی ضد انقلاب مشهور و صاحب تریبون از این شورا انتقاد کرده اند.

رضا تقی زاده یکی از کسانی که در کنفرانس حزب مشوطه شرکت داشته در مصاحبه با دیگر رسانه های ضد انقلاب این شورا را مشتی کلاش و راهزن دانسته که فقط می خواهند از دولت های مخالف نظام جمهوری اسلامی پول بگیرند و رویای تجزیه طلبی در ذهن دارند.

وی در سخنانی دیگر هم گفته اگر مملکت دست این رویکرد و ادبیات و کسانی که با حرارت برای آن کف می زنند بیفتد باز بساط داغ و درفش ساواک برپا خواهد شد. وی می گوید مردم خسته از ستم و رنج و شکنجه شاه هستند و آزادی و دموکراسی و رفاه و عدالت و امنیت می خواهند نه تکرار چرخه شوم استبدادشاهنشاهی.

تقی زاده که خود سری در آخور جریان های ضدانقلاب دارد می گوید:” حرف های مهران براتی معاون شورای گذار که دخترش همسر پنجم وزیر خارجه سابق آلمان است در این همایش که ادعا می کند در پی روانه کردن سفیرانی به کشورهای همسایه ایران است بسیار خنده دار به نظر می رسد چرا که این ها در واقع می خواهند نمایندگانی را به این کشور ها روانه کنند تا حمایت مالی آنها را جلب کنند و آنها را سرکیسه کنند. این رابطه مانند این است که کدخدای یک روستای دورافتاده بخواهد یک نماینده به کاخ سفید بفرستد تا با مقامات آمریکا مذاکره کند!”.

تقی زاده می گوید نیت شوم دیگری هم این افراد دارند و آن این که این افراد می خواهند اپوزیسیون را به کلی از بپاشند و به ۸ نفر بین خودشان دیگر به کسی اعتماد ندارند. باید منتظر ماند دید کدام کشور احمق خارجی گول حرف های این ها را می خورد. و باید تاکید کنم مردم پشیزی برای این ها ارزش قائل نیستند و اصلا به آنها فکر نمی کنند.

رضا علیجانی از تحلیل گران من وتو و از اعضای طیف ملی مذهبی هم به این شورای تجزیه طلب تاخته و گفته اعلام نظر مردم با حمایت میلیونی آنها در عرصه خیابان آشکار می شود. این شورا با چه پشتوانه ای ادعای ماموریت تاریخی می کنید!؟ در حالی که حتی یک نفر هم در ایران اینها را قبول ندارد. در ضمن اگر هر فرد یا محفل چند نفره دیگری هم مثل این شورا«احساس تکلیف ماموریت تاریخی» کند، به این ترتیب نسبت بین مدعیان مدیریت و رهبری گذار حکایت یک شهر و صد کلانتر خواهد بود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme