https://telegram.me/empireoflies

موج جدید اسلام هراسی در غرب بعد از حوادث پاریس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از  حملات تروریستی ۱۳ نوامبر  در پاریس و کشته شدن حدود ۱۶۰ نفر در این شهر، همانگ.نه که پیش بینی می شد موج شدید اسلام هراسی در رسانه های و جوامع غربی شروع شد. برای مثال در ۷۲ ساعت اولیه پلیس  ۱۷۰ حمله ناگهانی به خانه های مسلمانان در فرانسه و بلژیک به انجام رساند که طی آن ۲۰ نفر دستگیر و حدود ۱۰۰ نفر محکوم شده اند.

گزارش ها حاکی از آن است که در  بعضی مکان ها  تجمع مسلمانان در فرانسه ممنوع و یا با برخوردهای زننده ای همراه بوده است. به دنبال آن چند روزی ست که دیوارنویسی های متوحشانه ای بر علیه مسلمانان در فرانسه دیده شده است.

طبق آخرین گزارشات رسانه های بین الملل حملات به مساجد  و تهدید  قتل زنان حجاب دار، توهین و اهانت  معلمان مدارس به محصلان مسلمان مدارس  افزایش یافته است. تا جایی که مسلمانان فرانسه نگران جان زنان حجاب دار خود هستند.

اما تیتر یک در یک گزارش چهار قسمتی و با الهام گیری از منابع بین المللی به ۴۶ مورد از اسلام هراسی بعد از حملات پاریس می پردازد. مواردی که در آن مسلمانان و اسلام هدف نهایی رسانه ها و پشت سر آن، مقامات و سیاسیونی که از این روند بهره میبرند خواهند بود. این موارد در قالب سلسله گزارش هایی تهیه خواهند شد که شماره اول را مشاهده خواهید کرد:

۱ – مسجدی یک تلفن تهدید آمیز دریافت می کند: همه شما کشته خواهید شد.
 

//// تا
 

مکان: مسجد “ماناساس” در ایالت “ویرجینیا” آمریکا
زمان: روز چهارشنبه دوم دسامبر
عامل: فردی که خود را عضو “لیگ دفاعی یهود” عنوان میکند
منبع: واشنگتن پست

موضوع: مسجد “ماناساس” تلفن تهدید آمیزی را از جانب فردی که خود را عضو “لیگ دفاعی یهود” عنوان میکند، دریافت میکند. این فرد ناشناس در این تلفن میگوید: «اگر در حادثه تیراندازی به آسایشگاه معلولین “سنبرناردینو” کارولینای شمالی فقط یک یهود کشته شده باشد، از این کارتان پشیمان خواهید شد. همه شما مسلمانان را خواهم کشت.

اما بنا به گزارش این وب سایت خبری پلیس “اف بی آی” در حال تحقیق و شناسایی این فرد می باشد.
 

ببب

ببب

 

۲ – وجود دیوارنویسی هایی در سرتاسر ایستگاه مترو : مسلمانان را بکشید

//// تا

مکان: ایستگاه مترو “توسکانی” در آلبرتای کانادا
زمان: دوم دسامبر
عامل: ناشناس
منبع: گلوبال نیوز
موضوع: ایستگاه مترو “توسکانی” در آلبرتای کانادا  شاهد دیوارنویسی هایی بر علیه مسلمانان بود. این دیوار نویسی ها که حکایت از شعارهای نژادپرستانه بر روی تمام نقاط مترو از جمله دیوارها، پنجره ها و حتی ماشین های پارک شده در پارکینگ مترو داشته اند شامل شعارهایی از قبیل:”لعنت به مسلمانان”، “لعنت به سوریه”،”لعنت به پناهندگان” و “مسلمانان را بکشید” می شود.
 

ببب

ببب

ببب

ببب

۳- افسر پلیسی که در صفحه فیسبوک خود چنین پستی میگذارد: “لعنت به تمام مسلمانان”

//// تا
 

مکان: نیوجرسی
زمان: اول دسامبر
عامل: “الکس پینو” از کلانتری “هادسون”
منبع: نیوجرسی دات کام
موضوع: افسر پلیس “الکس پینو” مطلبی کاملا توهین آمیز در صفحه فیسبوک خود در مورد مسلمانان به اشتراک می گذارد. این افسر پلیس صراحتا جمله ” لعنت بر مسلمانان” را مینویسد و از کاربران دیگر نیز درخواست انتشار آن را دارد. پس از اینکه مسلمانان و حقوقدانان به این امر اعتراض میکنند، الکس پینو این افسر پلیس، تنها به مرخصی با حقوق فرستاده می شود.
بعد از اتهامی که به وی توسط وکلای مسلمان در این مورد زده شد، این افسر پلیس از کرده خود اظهار پشیمانی و ندامت کرد.
ببب

۴ – مسجدی در کانادا تخریب شد.

ببب

مکان:”کلد لیک” – “آلبرتا” – کانادا
زمان:شنبه ۲۸ نوامبر
عامل:مظنونین ناشناس
منبع: سی ان ان
موضوع: مسجدی واقع در شهر کلد لیک در آلبرتای کانادا توسط افرادی ناشناس مورد تخریب و دیوارنویسی قرار می گیرد. این دیوارنویسی ها که با اسپری نوشته شده بود شعارهایی از جمله “برین خونتون” و در ادامه “اگر میتونین منو بگیرین” بودند که سرتاسر دیوار این مسجد نوشته شده بود. عضو محلی پارلملن “دیوید یورگیدا” ضمن نکوهش چنین عملی گفته است که متجاوزین و مهاجمین به این مسجد نمی دانند که مسلمانان هم مثل ما خانه شان اینجاست.
 

ببب

ببب

انتهای پیام/دانا

بعد از حملات تروریستی پاریس، موج اسلام هراسی تبلیغ شده توسط دولت ها و رسانه ها توسط برخی اجرایی شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme