https://telegram.me/empireoflies

موج جدید جدایی اعضای منافقین از کمپ لیبرتی+آخرین تصاویر کمپ لیبرتی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چندی قبل و در آستانه اربعین حسینی تعدادی از خانواده اعضای دربند گروهک تروریستی منافقین با همکاری پلیس عراق ضمن تجمع در مقابل کمپ لیبرتی و محل استقرار این گروهک تروریستی خواستار جدایی فرزندانشان شدند.

حضور مستمر خانواده اعضای دربند منافقین در هر برهه ای منجر به شکلگیری موجی از امید این افراد برای بازگشت به زندگی و پیامدهایی همچون خالی شدن اردوگاه نفاق داشته است.

حضور خانواده ها در عراق که منجر به جدایی اعضای این فرقه مسلح تروریستی می شود، برای منافقین به قدری دردآور است که طی سالهای اخیر تنها چندین کتاب و گزارش آنهم با قلم فرسایی های گزاف در تقابل با این اقدام و در جهت گمراه سازی اعضا توسط سازمان نوشته شده است.

منافقین خانواده اعضای دربند خود را مامور خطاب می کند و پس از شناسایی آنها فرزندانشان را مجبور می نماید که ضمن برائت از ایشان،در مقابل دروبین حاضر شده و به والدین شان توهین کنند.

یکی از پاشنه آشیل های منافقین که طی سالهای اخیر با اخذ وجهه سیاسی در اروپا فعالیت می کنند،همین مسئله خانواده در سازمان است، منافقین به خوبی می دانند مطرح شدن این مسئله برای اروپایی ها که خانواده در این گروهک تروریستی هیچ مفهومی ندارد و اینکه ایشان از هیچ تلاشی برای نابودی فکر اعضایشان و بازگشت به خانواده از هیچ تلاشی فروگزار نمی کند، برایشان چقدر گران تمام می شود.

اعضای دربند فرقه رجوی می توانند در این مطلب با ملاحظه والدینشان خودشان را به زندگی برگردانند.

تصاویر زیر به بخشی از حضور خانواده اعضای دربند منافقین مقابل کمپ لیبرتی اشاره دارد:

گفتنی است در روزهای آتی باید منتظر ماند تا خبرهایی از جداشدن تعداد زیادی از اعضای این گروهک تروریستی به گوش برسد.

انتهای پیام/دیده‌بان

در روزهای آتی باید منتظر ماند تا خبرهایی از جداشدن تعداد زیادی از اعضای این گروهک تروریستی به گوش برسد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme