https://telegram.me/empireoflies

موج تمسخر ضد انقلاب بر علیه فخرآور

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دو روز پیش سایت “تقاطع” فاش کرد که امیرعباس فخرآور یک قاب عکس دانلد ترامپ، رییس‌جمهور امریکا را به صورت آنلاین خریده و در آن، از طرف ترامپ به خودش لقب “توماس جفرسون ایرانی” داده است.

به دنبال انتشار این “تقلب” در شبکه‌های اجتماعی، فخرآور با انتشار چند پست و ویدئوی در اینستگرامش، به “تقاطع” حمله کرده و مدعی شده که این رسانه «مزدور جمهوری اسلامی » است و «توسط مارکسیست-اسلامیست‌های اصلاح‌طلب و توسط لابیست‌های رژیم ایجاد شده است و منابع مالی آن را اوباما و جان کری تامین کرده‌اند».

وی تاکید کرده که این سایت که بسیاری از اپوزیسیون به وضوح مسئوایت آنرا به عهده دارند از جمله سعید قاسمی نژاد که سالهاست به عنوان مدیر سایت تقاطع معرفی می شود و سالها قبل از دوستان فخر آور بوده، توسط وزارت اطلاعات اداره می شود!!!

البته نکته جالب توجه این است که سعید قاسمی نژاد که مدیر تقاطع است در سالهای اخیر همکاری های نزدیکی با فخر آور در کانون دانش آموختگان ایران داشته است.

اقدام مضحک فخر آور که از طرف ترامپ برای خودش تابلویی را سفارش داده در روز های اخیر صدای بسیاری از ضد انقلاب را درآورده حتی سایت و کانال آمد نیوز هم که زمانی ادعا می شود توسط فخر آور تامین مالی می شود دیروز این حرکت را مورد تمسخر قرار داد.

این اقدام مضحک در روز های اخیر همچنین سوژه طنز بسیاری از طنزپردازان ضد انقلاب قرار گرفته است به عنوان مثال صنم غیایی از نویسندگان سایت حلزون و روز آنلاین در این خصوص نوشته:”وقتی از اوپوز حرف می زنیم یه عده ای به خودشون میگیرن و جیغ و زوله که تو مبارزات ما و اوپوزیسیون را مسخره می کنی. بارها نمونه های مختلفی از اوپوز را نشون دادم و حالا با معرفی شاهکار یکی از سران اوپوز ازتون دعوت می کنم کامنت های زیر پست را هم بخونید تا با ملت اوپوزپرور هم آشنا بشید.
ایشون عباس فخرآور، فخر عالم اوپوز هستند که با پرونده ای خنده دار از سوابق مبارزاتی اش بالاخره خودش و فک و فامیلش را کشوند بیرون از ایران و حالا هرکدوم ماشالا با شش متر زبون درحال مبارزه هستند. فخرعالم اوپوز بتازگی مشغول تدوین قانون اساسی جدید هستند و با انگلیسی آی ام ا بلک بورد در کلیه نشست های سنا و کاخ سفید حضور دارند. اخیرا ادعا کرده که خواهرزاده رضا شاه هم هست که ناغافل مومیایی رضاشاه پیدا شد و از ترس تست دی ان ای فعلا این ادعا را درز گرفت.
آخرین شاهکار ایشون این عکسه که ادعا می کنه ترامپ براش فرستاده و او را جفرسون ایرانی نامیده، ملت اوپوزپرور هم اون زیر دارند افتخار در می کنن. اما نکته اینجاست که هرکسی می تونه این قاب را با هرپیامی دلش می خواد دریافت بکنه من هم قصد دارم به سایت کاخ سفید برم و از فروشگاه آنلاین با پرداخت ۵۹ دلار این عکس را تهیه کنم “

البته بعد از این خرابکاری فخرآور دیروز در جوابیه ای که برای سایت آمد نیوز فرستاد ادعا کرد که این تابلو را یکی از نزدیکان ترامپ برایش فرستاده که با ادعای قبلی وی مبنی بر این که این تابلو را خود ترامپ برایش فرستاده تفاوت دارد و معلوم می شود که تمام ادعاهای وی درغ و کذب است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme