https://telegram.me/empireoflies

موج بازگشت لس‌آنجلسی‌ها به وطن

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و اپوزسیون همواره تلاش می‌کنند جوی از ایران به نمایش بگذارند تا کسی جرأت بازگشت به میهن را نداشته باشد.

در این راستا همواره رسانه‌های معاند کوشیده‌اند تا به ایرانیان خارج‌نشینان بقبولانند که در صورت بازگشت به ایران در همان فرودگاه دستگیر و راهی زندان خواهند شد.

این درحالی است که چندی پیش نیز یکی از خواننده‌های لس‌آنجلسی مقیم آمریکا به سبب فراهم‌شدن شرایط مناسب زندگی در ایران، به ایران بازگشت. این خواننده لس‌آنجلسی که «ناهید» نام دارد و عمده فعالیت وی با همکاری و آهنگسازی «شهرام شب‌پره» (خواننده لس‌آنجلسی) همراه بود، پس از آنکه مانند بسیاری از خواننده‌های لس‌آنجلسی در سالهای اخیر با عدم استقبال مناسب عمومی از آلبوم‌ها و کلیپ‌هایش مواجه شد، تصمیم گرفت از دنیای خوانندگی کناره‌گیری کرده و به‌جای تحمل سختی زندگی در غربت، به وطن خود بازگشته و در کمال آرامش و امنیت به زندگی خود ادامه دهد.

در سالهای اخیر بسیاری از خواننده‌های خارج‌نشین مانند «بیژن مرتضوی»، «حبیب محبیان»، «سامان»، «پیام» و «فریدون آسرایی» و چند خواننده دیگر ایرانی مقیم لوس‌آنجلس، طی سالهای اخیر به ایران بازگشته‌اند.

همچنین برخی دیگر از خواننده‌های لس‌آنجلسی مانند «شهرام صولتی»، «شهره صولتی»، «سیاوش قمیشی» و «ابراهیم حامدی (ابی)» در سالهای اخیر تقاضای بازگشت به وطن را کردند که هنوز تقاضایشان مورد موافقت قرار نگرفته است. تا جاییکه «شهره صولتی» و «ابراهیم حامدی» برای جلب نظر مسئولان ایرانی، آهنگ خلیج فارس را خواندند تا شرایط بازگشت خود به وطن را فراهم کنند.

حبیب محبیان

حبیب محبیان

در جمهوری اسلامی همواره در کنار هوشیاری دستگاه‌های امنیتی، مبنا رأفت و عطوفت اسلامی بوده و این موضوع در سال‌های اخیر با بازگشت چهره‌های مطرحی مانند «حبیب محبیان» خواننده لس‌آنجلسی که با خانواده خود به ایران آمد و اکنون به راحتی و بدون هیچ مشکلی در حال گذران ایام در وطن است و چهره‌های شاخص دیگری از اپوزسیون که به ایران بازگشتند، نمود بیشتری یافته است.

البته در این میان نباید به هرگونه افرادی با هر سوابقی به راحتی اجازه ورود به کشور داده شود. در سالهای دهه ۶۰ و ۷۰ در سایه غفلت برخی مسئولان فرهنگی و سیاسی از سال ۱۳۶۹ در دولت سازندگی، برخی از عناصر مرتبط با رژیم پهلوی که در آخرین روزهای رژیم ستمشاهی از کشور گریخته بودند، به بهانه سرمایه‌گذاری و فعالیت‌های اقتصادی توانستند به ایران بازگردند.

یکی از این افراد که برای نمونه معرفی می‌شود، «منیژه سطوتی» همسر تیمسار معدوم رحیمی (فرمانده نظامی تهران در رژیم پهلوی) بود که چند سال پیش به ایران برگشت و پشت‌عنوان سرمایه‌گذار با مسئولان ارشد ایران نیز دیدار کرد.

منیژه سطوتی

منیژه سطوتی

مسئولان ذی‌ربط باید در ورود وابستگان به رژیم پهلوی و عناصر اپوزسیون به در فعالیت‌های ضد جمهوری اسلامی حضور موثر داشته و حتی دستشان به خون ملت مسلمان ایران آلوده است، همواره دقت نظر داشته باشند و در صورتی به عوامل اپوزسیون و وابسته به رژیم پهلوی اجازه بازگشت به ایران را دهند که در صورت نداشتن سابقه جنایتکارانه، از اعمال خود ابراز پشیمانی و ندامت و توبه کنند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۳ دیدگاه

  1. چرا با در خواست سیاوش موافقت نمی کنن؟؟؟ امیدوارم سرعقل بیان و با اومدن سیاوش موافقت کنن

  2. اگه بذارن بیان داخل میشه اطلاعات خوبی ازشون گرفت و جنبه ی تبلیغاتی بسیار خوبی برای ما داره

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme