https://telegram.me/empireoflies

مواجب‌بگیر آل‌سعود از تجزیه ایران حمایت کرد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «جمال پورکریم» یکی از اعضای گروهک تجزیه‌طلب «حزب دموکرات کردستان ایران» است که سابقه سفر به سرزمین‌های اشغالی فلسطین را دارد. او عضو گروهکی است که عناصر آن همواره در رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه حاضر شده و ادعا می‌کنند که این گروه حامی تمامیت ارضی ایران است، اما در پشت پرده چیز دیگری می‌گویند.

یک سال پیش از وقوع فاجعه عظیم منا در جریان مناسک حج سال ۹۴ که منجر به کشته شدن هزاران نفر از حجاج بخصوص صدها تن از هموطنانمان شد، به دلیل نبود ناتوانی حکومت عربستان در حفظ جان حجاج ایرانی، مقامات کشورمان از اعزام حاجیان ایرانی به حج خودداری کردند. اما در این میان تعدادی از عناصر اپوزیسیون بودند که در حمایت از رژیم سعودی و در توهین به مردم ایران، خودشان را نماینده مردم ایران معرفی کرده و با حضور نمایشی در مراسم حج سال ۹۵ در مصاحبه با رسانه‌های دولت سعودی، از عملکرد آن رژیم بخصوص در جریان سفر حج سال ۹۴ تقدیر و تشکر نموده و با وقاحت ایرانیان را مسبب فاجعه حج آن سال معرفی کردند.

«جمال پوکریم» به همراه «رضا حسین‌بر» تجزیه‌طلب بلوچ، با حضور در مراسم حج سال ۹۵ با شبکه ضدایرانی العربیه مصاحبه کردند و برخلاف نظر همه حجاج ایرانی و حاجیان دیگر کشورها، از مدیریت سرکردگان رژیم سعودی بر مراسم حج تقدیر و تشکر کرده بودند و پس از این مصاحبه به ملاقات مقامات سعودی رفته تا دستمزد خود را بگیرند.

«جمال پوکریم» که ارتباط نزدیکی با مقامات سعودی دارد و به راحتی در کشورهای اروپایی زندگی می‌کند، چند روز پیش در مصاحبه با یکی از شبکه‌های تجزیه‌طلب پان‌عرب، علناً حکومت مرکزی ایران را دشمن واحد تجزیه‌طلبان دانست و خواستار مقابله با نظام جمهوری‌اسلامی برای تجزیه ایران شد.

این عضو گروهک حزب دموکرات کردستان، با وقاحت با تکرار مواضع رژیم آمریکا و سعودی، حکومت ایران را حکومتی تروریست نامید و نتیجه گرفت که فعالیت‌های مسلحانه گروهک مذکور مبارزه و جنگ با تروریست است. وی در پایان با تحریک برخی قومیت‌ها در ایران، خواستار مبارزه مسلحانه به حکومت مرکزی ایران شد.

این موضوع به خوبی نشان دهنده آن است که بسیاری از گروه‌های اپوزیسیون با حمایت کشورهای غربی بخصوص با پولهای بادآورده نفتی برخی کشورهای منطقه ادامه حیات می‌دهند و فعالیت‌های تجزیه‌طلبانه آنان در جهت منافع دشمنان نظام جمهوری‌اسلامی ایران انجام می‌گیرد. به یاد داریم که سال گذشته یکی از مقامات ارشد رژیم سعودی اذعان کرد که این رژیم با هدف قدرتهای جهانی (آمریکا و …) برای تضعیف حکومت مرکزی ایران، به دنبال ایجاد ناامنی، آشوب و در نهایت تجزیه ایران است.

انتهای متن/

«جمال پورکریم» یکی از اعضای گروهک تجزیه‌طلب «حزب دموکرات کردستان ایران» است که سابقه سفر به سرزمین‌های اشغالی فلسطین را دارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme