https://telegram.me/empireoflies

امروز مهم‌ترین سلاح دشمن در جنگ نرم « ماهواره» است

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغسرهنگ علی موسی‌پور امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان در جمع نمازگزاران اظهار داشت: برنامه‌سازان بیگانه سعی در القای پوشش و مدهایی دارند که مردم عادی کشورهای خودشان در کوچه و خیابان هیچ‌گاه از چنین ظواهری استفاده نمی‌کنند و چنین پوشش و آرایش‌هایی تنها مربوط به سالن‌های مُد و خوانندگان و هنرپیشگان آن‌ها است.

وی افزود: کشورهای غربی با ساخت چنین برنامه‌هایی می‌خواهند تصویری ساختگی از غرب و مردم آن به جهانیان نشان دهند تا از این طریق مردم کشورهای هدف را از مسائل بنیادین و اساسی زندگی دور کرده و به سمت سطحی‌گرایی و مُدپرستی سوق دهند.

ماهواره مهّم‌ترین سلاح دشمن در جنگ نرم است

این مقام انتظامی با اشاره به ساختار این نمونه جنگ نرم بیان کرد: به لحاظ فنی در ۱۵۹ مدار تلویزیونی در کل جهان، ۲۰۳ ماهواره تلویزیونی فعال است که از این تعداد در ۸۰ مدار قالب دریافت در ایران، ۱۰۰ ماهواره تلویزیونی یعنی نیمی از ماهواره‌های جهان قرار دارد.

موسی‌پور گفت: این تعداد ماهواره‌ها، امکان تماشای حدود ۱۸ هزار شبکه تلویزیونی را در ایران فراهم می‌آورد، که با ریسیورها و دیش‌های معمولی می‌توان تا نزدیک به ۲ هزار کانال ماهواره‌ای را در ایران با کیفیت بالا دریافت کرد، شبکه‌هایی که در اکثر قریب به اتفاق برنامه‌های آن‌ها با سنت و فرهنگ ایرانی و اسلامی در تضادند و اثرات مخرب روحی و روانی بر مخاطبان ایرانی می‌گذارند.

وی با اشاره به گستردگی زمینه فعالیت دشمن تأکید کرد: در حوزه کودک و نوجوان بیش از ۲۵۰ کانال ماهواره‌ای قابل دریافت در ایران است، ضمن آنکه بخش مهّمی از برنامه کانال‌های عمومی نیز به پخش برنامه‌های کودک و نوجوان اختصاص دارد، که علاوه بر پخش کارتون‌هایی که عموماً در تضاد با مبانی اخلاقی ما است، اقدام به فرهنگ‌سازی ارزش‌های لیبرالی و اومانیستی غرب در ذهن فرزندان ما می‌کند.

توجه والدین به فرزندان می‌تواند آسیب‌های اجتماعی را کاهش دهد

فرمانده انتظامی شهرستان قرچک گفت: اگر والدین به نقش خود در کاهش آسیب های اجتماعی واقف باشند به خوبی می‌توانند در برطرف کردن معضلات اجتماعی که امروزه گریبان‌گیر جوانان ما است در جای خود ایفای نقش کنند.

موسی‌پور در ادامه به نقش مربیان آموزشی اشاره کرد و افزود: مربیان تربیتی اگر آموزش صحیح را در دوران تحصیل دانش‌آموزان داشته باشند، قطعاً شاهد کاهش معضلات اجتماعی در جامعه خواهیم بود که این امر تنها با همکاری تمام مسئولان و همدلی آن‌ها محقق می‌شود.

مواد مخدر معضل امروز جوانان کشور است

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه مواد مخدر معضل امروز جوانان کشور است ادامه داد: دشمن می‌خواهد با ترویج فرهنگ استفاده از مواد اعتیادزا همچون قرص‌های روان‌گردان، مواد مخدر و دیگر مواد از این قبیل به اراده جوانان این مرز و بوم لطمه بزند.

فرمانده انتظامی شهرستان قرچک همچنین با اشاره به آثار مخرب مواد مخدر صنعتی روان‌گردان تصریح کرد: یکی از انواع مواد اعتیادآور خطرناک شیشه (آیس یا کریستال) است و وجه تسمیه این ماده خطرناک این است که در بعضی حالات شکل ظاهری آن شبیه خرده‌شیشه یا تکه‌های کوچک یخ است؛ اما بیشتر به صورت دانه‌های ریز موجود می‌باشد.

موسی‌پور در ادامه به تأثیرات سوء این ماده مخدر اشاره کرد و گفت: مصرف این ماده تقریباً شبیه ماده مخدر دیگری نیست و عوارض مصرف این ماده بسیار خطرناک و سنگین است و مصرف‌کنندگان این ماده در دفعات اولیه مصرف، گاه تا ۷۲ ساعت نمی‌خوابند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با برنامه‌ریزی دقیق و راهبردی مسئولان این پدیده شوم از کشور ریشه‌کن شود، و نیروی انتظامی نیز با رویکرد اجتماعی در مرحله اول و سپس با اقدامات انتظامی با آنان برخورد می‌کند.

انتهای پیام/تسنیم

فرمانده انتظامی شهرستان قرچک گفت: ماهواره مهّم‌ترین سلاح دشمن در جنگ نرم است که امروز روشنگری این مهّم مسئولیت سنگینی را به دوش ما می‌گذارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme