https://telegram.me/empireoflies

مهمترین دشمن داعش کیست؛ ایران یا آمریکا؟ + فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبر کمتر کسی پوشیده است که گروه های تروریستی دست پروده و ساخته آمریکا هستند؛ حقیقتی محض که حتی سیاستمدران این کشور نیز به آن اذعان دارند. چند سال پیش بود که هیلاری کلینتون، وزیر وقت امور خارجه آمریکا در انتقاد از سیاست دوگانه کشور خود، طالبان و القاعده را ساخته و پرداخته آمریکا در افغانستان و خاورمیانه دانست. 

گروه تروریستی داعش نیز توسط آمریکا در خاورمیانه ایجاد شد. آمریکا این گروه تروریستی را نیز برای هدف هایی ویژه  از جمله چپاول نفت در خاورمیانه ایجاد کرد. حقیقتی که دیروز نیز دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در نشست خبری که برای اعلام کشته شدن ابوبکر البغدادی ترتیب داده بود به آن ادعان کرد. او به صراحت گفت که نیروهای آمریکایی در  یک منطقه نفت خیز در شمال شرق سوریه حضور دارند و او می خواهد خرج هایی را که آمریکا بابت مبارزه با داعش هزینه کرده از این چاه های نفت برداشت کند. این در حالی است که بدون کوچکترین شک و تردیدی تنها دشمن اصلی داعش که حقیقتا در مقابل آن ایستاد و مانع تشکیل آن در خاورمیانه بویژه در سوریه و عراق شد جمهوری اسلامی ایران بود. 

ملیحه محمدی، یکی از کارشناسان شبکه من و تو با تاکید بر اینکه مهمترین تروریست ها دست پرورده آمریکا هستند جمهوری اسلامی ایران را مهمترین دشمن داعش دانست. در ادامه می توانید این ویدئو را مشاهده کنید.

دانلود

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme