https://telegram.me/empireoflies

مهر تایید «معصی علی‌نژاد» بر بی‌اعتمادی مردم ایران به ضدانقلاب

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، معصی (مسیح) علی‌نژاد ضدانقلاب خارج‌نشین و مدیر کمپین ضدفرهنگی و ضددینی «آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» که سابقه همکاری با سرویس‌های جاسوسی آمریکا و انگلیس را در پرونده خود دارد، در صفحه فیسبوکش با هدف زیرسوال بردن عملکرد و تضعیف مسئولان جمهوری اسلامی از اعلام آمادگی مشکوک یک فرد غیرایرانی برای پرداخت هزینه‌های سفر و درمانی «سیما مرادی» یکی از دختران آسیب‌دیده حادثه آتش‌سوزی در مدرسه روستای شین‌آباد به خارج از کشور خبر داد، اما درباره هویت و هدف اصلی این فرد هیچ سخنی نگفت.

معصی (مسیح) علی‌نژاد به گفته خود، هنگامی که می‌خواست این موضوع را به اطلاع خانواده این دختر شین‌آبادی برساند، با مخالفت پدر این دختر مواجه می‌شود. پدر «سیما مرادی» در مصاحبه با علی‌نژاد که از شبکه manoto پخش شد، دست رد به این پیشنهاد مشکوک علی‌نژاد می‌زند و می‌گوید ما امیدمان به وعده‌های دولت است و نیازی به کمک یک خارجی نداریم.

مسیح-علی‌نژاد---شین‌آباد-1

پیشنهاد مشکوک مسیح علی‌نژاد به پدر یکی از دختران آسیب‌دیده در حادثه مدرسه‌ای در روستای شین‌آباد.

واکنش پدر این دختر حادثه‌دیده شین‌آبادی بار دیگر این حقیقت را تایید می‌کند که ملت ایران به افراد ضدانقلاب، وطن‌فروش و مزدوری مانند معصی (مسیح) علی‌نژاد که در دامن دشمنان قسم خوردن ایران اسلامی روزگار می‌گذرانند هیچ اعتمادی ندارند.

قابل ذکر است، مناسب است که دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط و صدا و سیما از این عمل صحیح غیرتمندانه پدر این دختر شین‌آبادی تقدیر نمایند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. ممنون امپراتوری دروغ

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme