https://telegram.me/empireoflies

مهدی رستم‌پور؛ کسب پناهندگی سیاسی برای حمایت از رژیم صهیونیستی!

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، مهدی رستم‌پور متولد ۱۳۶۳ و اصالتا مازندرانی است. وی تحلیل‌گر و نویسنده ورزشی و مجری سابق برنامه‌های ورزشی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است. او هم‌چنین صاحب‌امتیاز و مدیر مسئول مجله ورزشی دنیای کشتی در ایران بود.

مهدی رستم‌پور از ابتدای تاسیس شبکه خبر ایران در سال ۱۳۷۸ تا سال ۱۳۸۸ با این رسانه همکاری داشت. او هم‌چنین پنج سال را به عنوان مجری برنامه‌های زنده در شبکه جهانی جام جم نیز مشغول به فعالیت بود. علاوه بر آن، وی مدت‌ها گوینده و گزارش‌گر در رادیو ورزش و شبکه‌های مختلف تلویزیون از جمله شبکه ۲و شبکه ۳ بوده است.

نامبرده هم‌چنین به عنوان تحلیل‌گر ورزشی در برخی روزنامه‌های چاپ ایران به ویژه روزنامه‌های اصلاح‌طلب از جمله روزنامه شرق، روزنامه اعتماد، روزنامه اعتماد ملی و برخی روزنامه‌های ورزشی مشغول به فعالیت بوده است.

انحراف مهدی رستم‌پور از آنجا شورع شد که در پاییز سال ۱۳۸۸ به همراه تیم کشتی ایران برای شرکت در مسابقات جهانی، به دانمارک اعزام شد، اما پس از پایان مسابقات به جای بازگشت به وطن، با ترک اردوی تیم ایران، از کشور دانمارک تقاضای پناهندگی سیاسی کرد و به یکباره به بیراه رفت.

وی در مصاحبه‌ای با رادیو فردا به تاریخ ۲۱ مهر ۱۳۸۸ برای بدست آوردن پناهندگی سیاسی از کشوری غربی، از هر راهی به انتقاد از حکومت جمهوری اسلامی پرداخت. بهانه‌های او برای انتقاد و ضدیت با جهوری اسلامی و کسب پناهندگی سیاسی، دلایلی مانند “عدم مواجهه با ورزش‌کاران رژیم صهیونیستی” و “ابراز همدردی با ملت فلسطین” بود تا اینگونه با حمایت گروه‌های ضدانقلاب و صهیونیست مقیم دانمارک، پناهندگی این کشور را کسب کند.

مهدی رستم‌پور پس از کسب پناهندگی از دانمارک، سرمربی‌گری تیم ملی کشتی زنان این کشور که به قول خودش جایگاهی در کشتی جهان ندارد را پذیرفت.

مهدی رستم‌پور به عنوان کارشناس بی‌بی‌سی فارسی مشغول به فعالیت است.

مهدی رستم‌پور به عنوان کارشناس بی‌بی‌سی فارسی مشغول به فعالیت است.

او اکنون ساکن کپنهاگ است و به عنوان خبرنگار و مفسر ورزشی با بخش فارسی بی‌بی‌سی و رادیو فردا همکاری می‌کند. وی فردی مغرور و جاه‌طلب است و مدعی است در دوران حضور در ایران بسیاری از مجری‌های ورزشی را او به تلویزیون آورده است. رستم‌پور همه کارشناسان و مجری‌ها را دارای نقص می‌داند و مدعی است خود بهترین است!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۹ دیدگاه

 1. چرا؟#مهدی رستم پور#همجنسگرا،به پیشکسوتان عرصه خبرنگاری تهمت،افترا،بهتان می زند.این رفتار رغتبار او از زمان مرحومان بهمنش و لطیف ادامه داشته تا کنون که رسیده به اقایان روشن زاده،قریب ومسعود بهنود.
  صادق هدایت نوشته است انسان هایی که حرمت نگاه نمی دارند و مرتب سعی بر ایجاد تنش و بی حرمتی و بی ادبی می کنند بر ۲ دسته تقسیم می شوند. البته این ۲ دسته از میان افرادی می باشند که از خود و از وجود خود مایه ای ندارند و باید فرد و یا افرادی برای تحریک آنها وجود داشته باشند.
  صادق هدایت گفته است این ۲ دسته یا افرادی هستند که با صحبت های دیگران شیر می شوند و دست به اشتباه و بی حرمتی می زنند و یا اینکه افرادی هستند که این بار خر می شوند و آنها نیز با صحبت های دیگران مرتکب بی حرمتی و ناسزا گویی می شوند.
  از دید صادق هدایت هر دوی این ۲ دسته به دلیل اینکه از خود مایه ای ندارند و با تحریک دیگران واکنش نشان می دهند، در رده انسان ها قرار ندارند و از این رو است که هدایت آنها را به ۲ حیوان متفاوت تعبیر کرده است.
  حال و روز این روزهای برخی از افراد، در دنیای روزنامه نگاری خارج از ایران نیز بی شباهت با شیر و خر مورد نظر صادق هدایت نیست. #مهدی رستم پور خبرنگاری که آوازه #همجنسگرایی اش تا سالن های ورزشی #ایران نیز رسیده است، این روزها یک بار کار خر را انجام می دهد و روز دیگر شیر می شود.
  یک روز او از بزرگ مردهای تاریخ روزنامه نگاری ایران مرحومان بهمنش ولطیف انتقاد می کند و روز دیگر اراجیفی در خصوص اقایان روشن زاده،قریب و بهنود را مطرح می کند و نکته اینجاست که او در همه این مسیرها از خود مایه ای ندارد و افرادی هستند که او را یا شیر می کنند یا خر، تا بوسیله او به خواسته های خود برسند.
  البته خبرنگار همجنسگرا نیز ظاهرا از این وضعیت ناراضی نیست و سعی بر این دارد افت و کم اطلاعی خود را از ورزش ایران و جهان با انعکاس مطالبی بی ربط به ورزش و کذب لاپوشانی کند.
  رستم پور که این روزها سرگرمی و تمام دار و ندارش شده است چند فالوور در تلگرام، در پایان راه کاری خود، هم به قهرمانان ملی صدمه می زند و هم افرادی مانند استاد بهنود را دروغگو می خواند.
  بنده از این طریق به این دوست خبرنگار عرض می کنم، هر خبرنگاری روزی می آید و روزی هم تاریخ مصرفش تمام می شود، اما یاد آن خبرنگاری به خوبی خواهد ماند که حقیقت را بیان کرده باشد و در عمر کاری خود مرتب شیر و خر نبوده باشد.
  امروز آقای بهمنش به ابدیت پیوست، اما از او همواره به نیکی یاد خواهد شد، حال تو که در مقابل بهمنش نمره ات صفر هم نیست، آیا به این فکر کرده ای که مابقی عمر خود را چگونه سپری خواهی کرد و از تو چه خواهند گفت؟

 2. پوریا ژافره،باید به سوالات ذیل جواب دهد.
  یک چرا در این چند سالی که رستم پور با ژافره قاطی شده .تمام کارشناسان رشته های مختلف ورزشی از صحنه کارشناسی ورزشی بی بی سی حذف شدن؟! جز مهدی رستم پور، که یک دنیا حاشیه دارد.
  دو چرا پوریا ژافره به دورغ به بالا دستی های خود،در بی بی سی گفته که کارشناسان و نخبه های رشته های مختلف ورزشی حاضرنیستند با بی بی سی همکاری کنند.تا بدین صورت رستم پور، را در بی بی سی به عنوان تنها کسی که از کلیه ی رشته های ورزشی مطلع است، لااقل به مسئولین بالادستی خود در بی بی سی معرفی کند. وگرنه مخاطبین بخوبی از اطلاعات ورزشی مهدی رستم پور اطلاع کافی دارند. همچنین از پوریا ژافره.
  سه پوریا ژافره از مخاطبان صوری که، مهدی رستم پور در هنگام کارشناسی در نوبت شمای ورزشی روی خط می اورد، اطلاع داشت. نه اینکه ژافره به رستم پور برای این رفتار شنئی اش با مخاطبان واقعی ومسئولین و مدیران بی بی سی ایراد نمی گرفت. بلکه ژافره هم در تقلب نقش اساسی داشت.حالا چرا رستم پور با مخاطبان صوری تماس گیرنده برنامه خود را اداره می کرد. روسای فدراسیونهای مختلف ورزشی در ایران برای اینکه بیشتر در پست های خود به ناحق باقی بمانند با رستم پور وژافره هماهنگ می کردند رستم پور وژافره خواسته های انها را با مخاطب صوری در نوبت شمای ورزشی به نمایش می گذاشتند.یک نمونه از هماهنگ بودن ژافره و رستم پور،با فدراسیونهادر المپیک قبل از ریو محمدبنا موفق شد با تیمش ۳ مدال طلا کسب کند که در تاریخ کشتی فرنگی ایران بی سابقه بود .ولی اگر شما به ارشیو نوبت شمای ورزشی بی بی سی در ان تاریخ رجوع کنید، خواهید دید که رستم پور در ان برنامه گفت محمدبنا کشتی فرنگی ایران را از رده نوجوانان تا بزرگسالان نابود کرده است.حتما به ارشیو نوبت شمای ورزشی مراجعه کنید تا متوجه شوید که رستم پور و ژافره،با دریافت رشوه چه خیانتی به ورزش، مردم وشبکه بی بی سی کرده اند.
  ۴ پوریا ژافره به علت اینکه توسط رستم پور الوده مسائل مالی شده مجبور است به رستم پور امتیاز بده واو را به عنوان کارشناس تمام رشته های ورزشی روی انتن ببرد. حتی اگر رستم پور به پیشکسوتان روزنامه نگاری در بی بی سی مانند اقایان مسعود بهنود و فرهمند در فضای مجازی توهین کند.

 3. پوریا ژافره خبرنگار با سابقه بی بی سی در دام مهدی رستم پور قرار گرفته است. از چند سال پیش مهدی رستم پور با برقراری ارتباطی دوستانه با پوریا ژافره خبرنگار بی بی سی، خود را به عنوان کارشناسی همه فن حریف و در رابطه با همه چیز و همه کس جا انداخته است. پوریا ژافره نیز با میدان دادن به رستم پور از طریق رسانه بی بی سی سعی بر این داشته است تا میدان را به او بدهد. در حال حاضر بی بی سی تنها یک کارشناس ورزشی دارد و آن هم مهدی رستم پور است. از گلف تا فوتبال و بسکتبال و برای همه اتفاقات از این شخص برای کارشناسی صورت می گیرد. در حالی که تا قبل از بی بی سی رستم پور در هیچ رشته ورزشی به غیر از کشتی سابقه ای نداشته است. حال چطور او یک شبه بعد از مکالمه با ژافره کارشناس همه ورزش ها شد را باید آقای ژافره پاسخ دهد. این دو نفر در طی سال های گذشته نه تنها مردم و بلکه مدیران بی بی سی را نیز سرکار گذاشته اند و اگر نگاهی، به عنوان مثال به آرشیو برنامه های نوبت شما شود به راحتی می توان فهمید که این دو چگونه رسانه بی بی سی را برای خود ملک شخصی کرده اند و هرچه دوست دارند در آن می گویند و از طرف دیگر با استفاده از قدرت این رسانه به رشوه خواری و باج گیری می پردازند. امید است مدیران بی بی سی در این زمینه تحقیقاتی را انجام دهند تا شرایط برای آنها نیز مسجل شود.

 4. مدیران بی بی سی، پوریا ژافره، با بودن اشخاصی چون اقایان، امیر هاشمی مقدم و کوروش بازیار با مدرک A و B یوفا در مربیگری فوتبال وکارشناسی ارشد فوتبال.به چه علت از انها به عنوان کارشناسی درفوتبال استفاده نمی کند؟! ولی در عوض از مهدی رستم پور به عنوان کارشناس فوتبال استفاده می کند که کوچکترین سر رشته از فوتبال ندارد چه رسد به کارشناسی ان!؟چرا در ورزش بی بی سی رابطه جای ضابطه را گرفته است؟

 5. #توجه#توجه.
  #پوریا ژافره #خبرنگار با #سابقه #بی بی سی در دام #مهدی رستم پور#همجنسگرا#قرار گرفته است. از چند #سال پیش #مهدی رستم پور با برقراری #ارتباطی #دوستانه با #پوریا ژافره #خبرنگار #بی بی سی، خود را به عنوان #کارشناسی همه فن حریف و در رابطه با همه چیز و همه کس جا انداخته است. #پوریا ژافره نیز با میدان دادن به #رستم پور از طریق #رسانه #بی بی سی سعی بر این داشته است تا #میدان را به او بدهد. در حال حاضر #بی بی سی تنها یک #کارشناس ورزشی دارد و آن هم #مهدی رستم پور است. از #گلف تا فوتبال و بسکتبال و برای همه اتفاقات از این #شخص برای #کارشناسی صورت می گیرد. در حالی که تا قبل از #بی بی سی #رستم پور در #هیچ رشته ورزشی به غیر از #کشتی سابقه ای نداشته است. حال #چطور او یک #شبه بعد از #مکالمه با #ژافره #کارشناس #همه ورزش ها شد را باید #آقای ژافره پاسخ دهد. این #دو نفر در طی #سال های گذشته نه تنها #مردم و بلکه #مدیران #بی بی سی را نیز #سرکار گذاشته اند و اگر #نگاهی، به عنوان مثال به #آرشیو برنامه های #نوبت شما شود به #راحتی می توان #فهمید که این #دو چگونه #رسانه #بی بی سی را برای خود #ملک #شخصی کرده اند و هرچه #دوست دارند در آن می گویند و از طرف دیگر با #استفاده از #قدرت این #رسانه به #رشوه #خواری و #باج گیری می پردازند. امید است #مدیران #بی بی سی در این #زمینه #تحقیقاتی را انجام دهند تا #شرایط برای #آنها نیز #مسجل شود.

 6. چرا مهدی رستم پور، همجنسگرا و پوریا ژافره، فراماسون، در شبکه معاند بی بی سی، از بازی فوتبال اقایان مسعود شجاعی واحسان حاجی صفی، مقابل تیم فوتبال رژیم صهیونیستی بشدت حمایت می کنند؟!. البته جناب شجاعی سابقه همکاری قبلی را با ان دو جرثومه فساد دارد که اگر فدراسیون فوتبال بخاطر ان مصاحبه کذایی با شجاعی بر خورد می کرد، اکنون دیگر شجاعی به خود اجازه نمی داد که ارزشهای گرانبهای مقدس جمهوری اسلامی را زیر پا بگذارد.فقط جهت اطلاع عرض کنم دو مفسد شاغل در شبکه معاند بی بی سی هرگز بی رشوه برای کسی قدمی بر نمی دارند.

 7. شادروان فرخزاد،با اینکه همجنسگرا بود، ولی انسان بود.محمدخردادیان هم با اینکه همجنسگراست ولی انسان خوش قلبی است.و تا انجا که می تواند مانند شادروان فرخزاد به دیگران کمک می کند.مهدی رستم پور هم از نسل جدید همجنسگرای ایران است.تمام زشتی ها وپلیدیها را یک
  جا در خود دارد.رستم پور در دوران کاری خبری خود به عالم و ادم در پیدا و نهان انگ زدو می زند.نه بزرگ حالیش است نه کوچک.تعداد افرادی که توسط رستم پور گزیده شده انده تا کنون از شمارش خارج شده اند.در واقع تاکنون فقط پوریا ژافره از نیش رستم پور در امان بوده انهم نه اینکه رستم پور برای شخص ژافره احترامی قائل است.بلکه برای این است که ژافره حالا به هر علتی به رستم پور باچ می دهد و از او به عنوان کارشناس تمام رشته های ورزشی در بی بی سی استفاد می کند.باید روزی را دید که ژافره نتواند رستم پور را روی انتن ببرد.

 8. با اینکه مسعود شجاعی هزینه گزافی به بعضی رسانه های داخل ایران و رسانه های خارج از ایران پرداخت کرد و سعی نمود با تبلیغ فراوان، مردم و مسئولین ورزشی وسیاسی ایران را متقاعد کند که بر اساس قرارداد با باشگاه یونانی، مجبور بوده مقابل تیم اسرائیل بازی کند. ولی شجاعی موفق نشد با جاروجنجال وتبلیغ، مطلب خود را جا بیاندازد.سرانجام از تیم ملی فوتبال ایران خط خورد. مهدی رستم پور، همجنسگرا و پوریا ژافره، رشوه خوار با دریافت رشوه از شجاعی به او قول داده بودند که مانع محروم شدنش از تیم ملی فوتبال ایران خواهند شد،که تیرشان به سنگ خورد.

 9. مسعود شجاعی، در واقع قربانی مهدی رستم پور شد.رستم پور با نیرنگ و حیله، شجاعی را خام کرد واز او یک مصاحبه جنجالی برای رادیو فردا گرفت. رستم پور شجاعی را بیچاره کرد تا برای خودش شهرت کسب کند. هر کشوری قانون خودش را دارد.طبق قانون جمهوری اسلامی مصاحبه با رسانه های خارج، ان هم بی ربط به موضوع ورزش ممنوع است بخصوص اینکه ان مصاحبه را خبرنگاری معلوم الحال از نظر جمهوری اسلا می گرفته باشد.مهدی رستم پور پرونده اول را پربار برای شجاعی ساخت.جمهوری اسلامی خطای دوم او را دیگر سهوی نمی داند.متاسفانه احسان حاجی صفی هم با اتش افروخته ی رستم پور برای شجاعی سوخت.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme