https://telegram.me/empireoflies

«من و تو»؛ عامل اصلی ترویج همجنس‌گرایی و قبح‌زدایی از آن

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شبکه من و تو در تاریخ ۲۰/۴/۹۰ در برنامه «بفرمایید شام» که با حضور ۴ مهمان زن برگزار شد، با پخش شراب‌خواری آنان و با گفتار زشت و زننده مهمانان به ترویج همجنس‌گرایی و بی‌اشکال بودن این قضیه کرد.

یکی از مهمانان برنامه عنوان کرد: اشکالی ندارد انسان همجنس‌باز زن باشد همه دوستان صمیمی من همجنس‌باز مرد هستند. شایان ذکر است با توجه به اینکه از گفتار این زنان مشخص می‌شد که همگی متاهل هستند اما به راحتی درباره دوستان مرد خود اظهارنظر می‌کردند.

در ادامه مهمانان برنامه که در نوع گفتار با کلامی زشت و زننده سخن می‌گویند به نوع رفتار و ارتباط با همجنس‌بازان پرداختند و نوع ارتباط با این افراد را بی‌اشکال عنوان کردند.

من و تو: می‌توان شیعه بود و مشروب هم خورد

شبکه من و تو در یکی از برنامه‌های خود میهمانان این برنامه را که به رقص و پایکوبی و همچنین خوردن شراب مشغول بودند شیعه معرفی کرد.

این برنامه از ۴ نفر میهمان زن و مرد تشکیل می‌شد که به طور مکرر رقص مختلط آنان نشان داده می‌شد و متاسفانه در پشت سر این افراد تابلویی نصب بود که بر روی آن نام مقدس امام علی (ع) نقش بسته بود.

به نظر می‌رسد این برنامه با نشان دادن مکرر رقص و مشروبات الکلی همراه با تابلوی یا علی (ع) مدد به دنبال این است تا به مخاطبین ایرانی خود که اکثرا شیعه هستند القا کند که می‌توان مشروب خورد و با زن نامحرم رقصید و شیعه هم بود؟! و این همان اسلام التقاطی است که غربی‌ها به شدت دنبال ترویج آن هستند می‌باشد.

ضمن آنکه این شبکه تلاش دارد با نشان دادن هر چه ایرانی‌تر و اسلامی‌تر فضای ضد دینی برنامه‌های خود، تاثیرگذاری بیشتری بر روی مخاطبین داشته باشد.

من و تو: حجاب عامل عقب ماندگی است

شبکه من و تو در برنامه «دکتر کپی» کوشید حجاب را مورد تمسخر قرار داده و مانعی در جهت پیشرفت زنان جلوه دهد. «دکتر کپی» در یکی از این برنامه‌ها، بعد از پخش فیلم مصاحبه یک بانوی محجبه ایرانی، ضمن مقایسه وضعیت حجاب در کشورهای اروپایی و پیشرفته با کشورهای جهان سومی مانند سودان، عربستان و سومالی سعی کرد رعایت حجاب اسلامی در کشورهای جهان سومی را علت عقب‌ماندگی این کشورها نشان داده و آزادی بی‌بند و باری در کشورهای اروپایی را یکی از علل پیشرفت غرب جلوه دهد.

گفتنی است عقب ماندگی این کشورها هیچ ربطی به قانون حجاب ندارد، این کشورها از یک سو همواره تحت استعمار و سیطره غرب بوده‌اند و از سوی دیگر عدم تلاش برای پیشرفت در علوم و صنعت نیز، علت عقب ماندگی کشورهای مذکور بوده است.

البته پاسخ به این سوال ضروری است که آیا پیشرفت غربی‌ها از برهنگی و بی‌بند و باری در جوامع‌شان ناشی می‌شود یا اینکه تلاش و کوشش برای دستیابی به پیشرفت‌های علمی، غارت و استعمار کشورهای مسلمان آسیایی و آفریقایی و ایجاد جنگ میان دولت‌های جهان سومی جهت عقب نگه داشتن آن‌ها، مهم‌ترین دلایل این پیشرفت به شمار می‌آیند؟

انتهای پیام/

ضمن آنکه این شبکه تلاش دارد با نشان دادن هر چه ایرانی‌تر و اسلامی‌تر فضای ضد دینی برنامه‌های خود، تاثیرگذاری بیشتری بر روی مخاطبین داشته باشد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme