https://telegram.me/empireoflies

من مهمتر از BBC و VOA هستم!!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» از عناصر اپوزیسیون و نام‌آشنا در مزدوری و خدمت به دشمنان ملت ایران است.

وی که در دولت جدید آمریکا به آب و نانی رسیده و توانسته با برخی سناتورهای جنگ‌طلب و ضدایرانی کنگره آمریکا ارتباط برقرار کند، در سالهای گذشته از حامیان فتنه ۸۸ و تحریم ملت ایران بود و حتی از حمله نظامی به ایران پشتیبانی کرده است.

فخرآور در ماه‌های اخیر به دلگرمی حمایت جمهوری‌خواهان آمریکا، سودای تسلط بر رسانه‌های دولتی آمریکا بخصوص «صدای آمریکا» و «رادیو فردا» را در ذهن می‌پروراند و در مدت اخیر توانسته به این دو رسانه آمریکایی که پیشتر در اختیار طیف دموکرات آمریکا بودند، نفوذ یابد. او حتی به شبکه «بی‌بی‌سی فارسی» چشم نظر دارد و بدش نمی‌آید تا این رسانه انگلیسی را هم دچار تغییر و تحول به نفع دولت آمریکا کند.

این اپوزیسیون حامی رژیم صهیونیستی که در ماه‌های اخیر به سبب ارتباط با سناتورهای آمریکایی بسیار مغرور شده، در روزهای گذشته از طریق یکی از اطرافیانش سعی کرد به مخاطبین و حتی عوامل رسانه‌های بیگانه القاء کند که تاثیرگذاری بیشتری از شبکه‌هایی مانند «بی‌بی‌سی فارسی» و «صدای آمریکا» دارد.

فخرآور با سفارش مطلبی به فردی به نام «گِلن ترشیزی» که از دوستان اوست، با تعریف و تمجید از فعالیت‌های خود، نوشت: “زمانی بود که مردم تنها از طریق وسایل ارتباط جمعی مانند روزنامه‌ها و مجلات و رادیو و تلویزیون که در کنترل دولت‌ها و یا اشخاص با نفوذ است می‌توانستند حرف خود را به گوش عده زیادی برساندند و طبیعی است که در آن جو فقط به عده معدودی این امکان داده می‌شد. ولی با توسعه تکنولوژی و شبکه‌های اجتماعی، آزادی فرصتها بوجود آمده است و هر کس می‌تواند حرف خود را بزند و این به شخص و حرف او بر می‌گردد که چند نفر به او گوش کنند. طبق آماری که من می‌بینم امیر فخرآور بیشترین مخاطب(!) را در این شبکه‌ها در مقایسه با دیگر شخصیت‌های سیاسی بدست آورده است. ابتکار جدید او برای ارتباط مستقیم با شنوندگان تحولی را ایجاد کرده است که دیگر مخاطبین دنبال بی‌بی‌سی و صدای آمریکا نباشند(!) و این دو شبکه یواش یواش اهمیت خود را از دست خواهند داد …”

تصویر از صفحه فیسبوک «امیرعباس فخرآور»

این نخستین بار نیست که فخرآور به شیوه‌های مختلف می‌کوشد تا خود را مطرح و مهم جلوه دهد. عکس گرفتن پیاپی و انتشار آن در فضای مجازی هم نشان همین ادعا است.

مشکلات روحی و روانی «امیرعباس فخرآور» آنقدر هویداست که حتی برخی از عناصر اپوزیسیون مانند «امید دانا» او را بیمار روانی و عقده‌ای دانسته‌اند.

گفتنی است، به عبارت دیگر این سخن فخرآور را می‌توان اعترافی به افول و ضعف رسانه‌هایی مانند «بی‌بی‌سی فارسی» و «صدای آمریکا» دانست.

پایان/

وی که در دولت جدید آمریکا به آب و نانی رسیده و توانسته با برخی سناتورهای جنگ‌طلب و ضدایرانی کنگره آمریکا ارتباط برقرار کند، در سالهای گذشته از حامیان فتنه ۸۸ و تحریم ملت ایران بود و حتی از حمله نظامی به ایران پشتیبانی کرده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.7 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme