https://telegram.me/empireoflies

فیلم/ من‌وتو: سگ ناجی انسان است!!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: طی سالهای اخیر، یکی از مهمترین فعالیت‌های تلویزیون‌های ماهواره‌ای و رسانه‌های وابسته به دولت‌های غربی در راستای ترویج فرهنگ‌های غربی، تبلیغ نگهداری از حیوانات خانگی به‌ویژه سگ بوده است.

این رسانه‌ها با روش‌های مختلف حیوانات خانگی را جایگزینِ دوستِ خوب و حتی به‌عنوان بهترین دوست انسان معرفی می‌کنند و به بینندگانشان القاء می‌کند که “اگر انسانی برای درد دل پیدا نکردید، به سراغ یک سگ بروید و با او درد دل کنید تا آرام شوید!”

شبکه‌های ماهواره‌ای و دیگر رسانه‌های ضدفرهنگی به اندازه که تلاش می‌کنند جوانان را از ازدواج و فرزندآوری منصرف کنند، به همان اندازه می‌کوشند تا فرهنگ نگهداری از حیوانات خانگی را در فکر افراد و حتی خانواده‌ها جا بیندازند. این رسانه‌ها در برنامه‌های مختلف علاوه بر ترغیب بیننده‌ها به نگهداری سگ در محیط خانواده، به بیننده‌ها القاء می‌کند که سگ عضو جدایی‌ناپذیر خانواده است و می‌توان با این حیوان گفتگو کرد و خاطرات خود را برای او بازگو کرد!

رسانه‌های وابسته به قدرت‌های استکباری در تلاشند تا رابطه انسان و حیوان را جایگزین روابط انسانی کنند و در دفاع از آن مزایای زیادی برای نگهداری از حیوانات عنوان می‌کنند؛ مانند تلویزیون ضدفرهنگی «من و تو» که در یکی از برنامه‌های خود از زبان «میترا بابک» روانشناس لندن‌نشین ادعا کرد “سگ و حیوان خانگی ناجی انسان است” و گفت: “زندگی با سگ تاثیر بسیاری بر سلامت روان انسان دارد!!”

این در حالی‌ست که به گفته دانشمندان و پزشکان، سگ اگر چه حیوان وفاداری است، اما همزیستی با سگ و ورود آن به محیط خانه آسیب‌های گوناگون بهداشتی و روانی را در پی دارد. بیماری‌های انگلی، کرم‌ها و داشتن بستر مناسب برای انتقال میکروب‌ها به انسان و … همگی موجب اتخاذ تدابیر بهداشتی و محدودیت‌های سنگین در مورد این جانداران شده است.

همچنین به گفته دانشمندان، نگهداری حیواناتی مانند سگ در محیط خانه از جمله مواردی است که خطر ابتلا به آسم را تشدید می‌کند و بیماری آسم بعد از عفونت‌های تنفسی شایع‌ترین بیماری تنفسی است که در حال حاضر به مهم‌ترین بیماری تنفسی تبدیل شده است.

گفتنی است، پروژه بزرگ ترویج نگهداری از سگ در محیط خانواده‌های ایرانی و عادی‌سازی زندگی با سگ‌ها تنها به دو مرد ذکر شده ختم نمی‌شود و این موضوع به یکی از مهمترین اهداف رسانه‌های فارسی‌زبان وابسته به دولت‌های غربی در جهت استحاله فرهنگی مردم ایران تبدیل شده است.

دانلود

انتهای پیام/

طی سالهای اخیر، یکی از مهمترین فعالیت‌های تلویزیون‌های ماهواره‌ای و رسانه‌های وابسته به دولت‌های غربی در راستای ترویج فرهنگ‌های غربی، تبلیغ نگهداری از حیوانات خانگی به‌ویژه سگ بوده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.75 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme