https://telegram.me/empireoflies
من‌وتو و تعدادی از رسانه‌های ضدانقلاب تصاویر و فیلم‌های اغتشاشات سال۹۶ را به‌جای تجمع روز گذشته منتشر کردند.

«من‌وتو» فیلم دیماه ۹۶ را به جای اردیبهشت ۹۸ منتشر کرد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغپس از تجمع روز گذشته عده‌ای از دانشجویان هنجارشکن در دفاع از بی‌حجابی، رسانه‌های ضدانقلاب و شبکه‌های ماهواره‌ای اقدام به بزرگنمایی و فریب مخاطبان خود کردند.

این رسانه‌ها در همین راستا، به شیوه قدیمی خود روی‌ آوردند و تصاویر و فیلم‌های آرشیوی را منتشر کردند. از جمله این رسانه‌ها من‌وتو بود که فیلم‌های منتشر شده در اغتشاشات سال ۹۶ را به عنوان تجمع هنجارشکنانه اردیبهشت سال ۹۸ منتشر کرد.

فیلم بالا، فیلمی است که از داخل دانشگاه گرفته شده و من‌وتو تحت عنوان فیلم تجمعات ۲۳ اردیبهشت منتشر کرده اما در واقعیت فیلم در  سال ۹۶ گرفته شده، گذشته از کاپشنی که تن یکی از افراد حاضر در تصویر است و نشان می‌دهد که کسی در هوای آفتابی ۲۳ اردیبهشت لباس گرم برتن نمی‌کند، تصویر این فرد در اواخر سال ۲۰۱۷ یعنی همان دی ماه ۹۶ در اینستاگرام یکی از عکاسان خبری نیز منتشر شده است.

همچنین من‌وتو فیلم دیگری را به عنوان  تجمعات روز ۲۳ اردیبهشت ماه منتشر کرد تا اوضاع پایتخت را ناآرام نشان دهد.

دانلود

اما فیلم زیر که در سال  ۹۶ توسط گرفته شده نشان می‌دهد که چنین اتفاقاتی در آن سال رخ داده و نه دیروز .

دانلود

من‌وتو سال گذشته برای توجیه تجمع شکست خورده ضدانقلاب هم تصاویری اغتشاشات سال ۹۶ را منتشر کرده بود. (اینجا). به نظر می‌رسد این ترفند تکراری ضدانقلاب در تجمعات و اغتشاشات احتمالی ایران است.

انتهای پیام/فارس

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme