https://telegram.me/empireoflies

منو دزد، من و شایعه شد +فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغصفحه اینستاگرام «اینستاخبری» نوشت: هجمه رسانه‌ای علیه مردم با شیوع ویروس کرونا در ایران توسط رسانه‌های فارسی زبان خارج نشین بار دیگر ادعای رسالت خبری آنها را زیر سوال برد.

شبکه «من و تو» یکی از این رسانه‌ها بود که در این روزها ده‌ها شایعه و نزدیک به ۱۰۰ مطلب با رویکرد ناامیدی منتشر کرده است.

به عنوان نمونه این شبکه لندنی مدعی شد که آیت‌الله بهجت برای شفای کرونا توصیه‌هایی داشته‌اند که این در حالی است که ایشان ۱۰ سال پیش رحلت کردند.

در دروغ دیگری با پخش تصویری مدعی شد که روحانیون در قم از ترس ویروس کرونا در یک محفظه شیشه‌ای قرار گرفته‌اند، در حالی که این تصویر مربوط به سخنرانی یک روحانی عراقی در زمان حمله داعش است.

در گذشته نیز این شبکه مطالب کذبی منتشر کرده بود، مانند پخش فیلم‌های مربوط به اعتراضات دانشجویان دانشگاه تهران در اواخر اردیبهشت امسال که در آن لباس زمستانی به تن داشتند!

برای مشاهده کلکسیونی از دروغ به مخاطبان، حتما باید به شبکه «من و تو» مراجعه کرد تا به وضوح دید که چطور با پخش شایعه و دروغ در میان تعدادی اخبار درست، جنگ رسانه‌ای را علیه مردم ایران به پیش می‌برد.

https://cdn.mashreghnews.ir/d/2020/03/04/0/2732807.mp4
انتهای پیام/مشرق
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme