https://telegram.me/empireoflies

منطقه امن برای زنان در کنسرت یا تفکیک جنسیتی+عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبی بی سی فارسی گزارش داد: برگزارکنندگان جشن‌های سال نو در برلین در آلمان برای اولین بار یک “منطقه امن” برای زنان ایجاد کرده‌اند.

اقدامات امنیتی تازه برای شرکت کنندگان پس از آن مطرح شد که نگرانی‌هایی نسبت به آزار جنسی زنان در جریان برگزاری این جشن‌ها ابراز شد.

دو سال پیش در جریان برگزاری جشن‌های سال نو در کلن در آلمان، مواردی از آزار جنسی زنان و سرقت از شرکت کنندگان در این جشن‌ها گزارش شد.

انتظار می‌رود که صدها هزار نفر در مراسم جشن سال نو در روز یکشنبه در برلین شرکت کنند.

گفته شده که تدابیر امنیتی شدیدی به مورد اجرا گذاشته خواهد شد.

حمل کیف‌های بزرگ، کوله پشتی و همچنین نوشیدنی‌‎ها الکلی در محوطه برگزاری این جشن‌ها ممنوع شده است.

پلیس شهر برلین از زنانی که قصد شرکت در این جشن‌ها را دارند درخواست کرده در صورتی که مورد تهدید قرار گرفتند، کمک بطلبند.

سال گذشته نیز اذیت و آزار زنان در بزرگترین جشنواره موسیقی مختلط سوئد باعث شد برگزار کنندگان خبر از لغو این جشنواره در سال آینده دهند.

آن زمان صدای آمریکا گزارش داد: «اما کنیکاره» کمدین و هنرمند مشهور سوئدی اعلام کرد، سرگرم بررسی طرحهای مختلفی برای برگزاری کنسرت بزرگی برای زنان است، برنامه ای که مردها اجازه شرکت در آن را نخواهند داشت.

از جمله جوسازی های شبکه رسانه ای غربی در سال های اخیر علیه ایران، حمله به امن سازی محیط برای زنان بوده که یک مساله پیشگیرانه است. حال که غربی بدون درنظر گرفتن موارد پیشگیرانه با آسیب های آن مواجه شده اند از راهکاری استفاده می کنند که ایران را به آن متهم می سازند.

 

انتهای پیام/جام نیوز

آزارهای جنسی دوره های گذشته در کنسرت برلین و سوئد، مدیران را وادار کرد تا زنان و مردان را جدا کنند، بی بی سی هم آن را ایجاد منطقه امن برای زنان خواند نه تفکیک جنسیتی.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme