https://telegram.me/empireoflies

منتقد فخرآور به «بریده شدن سر» تهدید شد!

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پیش‌بینی‌ها درست از آب درآمد و ماجرای مرگ مشکوک «سعید کریمیان» سبب درگیری بین عناصر اپوزیسیون بخصوص «امید دانا» و «امیرعباس فخرآور» شده است و این درگیری هر روز جدی‌تر می‌شود.

چند روز پیش، خبر ترور «سعید کریمیان» مدیر شبکه‌های زنجیره‌ای «جم» منتشر شد. این عضو سابق گروهک منافقین در این حمله با ۲۷ گلوله کشته شد. ماجرا از آنجا آغاز شد که پس از انتشار این خبر، «امید دانا» از سلطنت‌طلبات مقیم سوئد، به افشاگری علیه «سعید کریمیان» دست زد و کریمیان را فردی فاسد و زن‌باز نامید که همواره به‌دنبال سوءاستفاده و بهره‌کشی جنسی از زنان شاغل در این شبکه بود.

«امید شریفی دانا» همچنین به مناسبت مرگ «سعید کریمیان» با یکی از کارمندان زنِ اخراجی از شبکه «جم تی‌وی» درباره کریمیان مصاحبه کرد و به تلاش برخی رسانه‌ها و عناصر ضدانقلاب برای تطهیر وجهه مدیر شبکه جم اشاره کرد.

پس از این سخنان «امید دانا» و مجری اخراجی شبکه «جم»، «امیرعباس فخرآور» و اطرافیانش که دارای نسبت خویشاوندی با «سعید کریمیان» هستند، حملات به «امید دانا» را آغاز کرده و پرونده حضور او در فتنه ۸۸ و چگونگی فرارش به سوئد را باز کردند. فخرآور که «امید دانا» را در شأن خود نمی‌داند، از طریق خواهرش یعنی «مه‌لقا فخرآور» به دانا حمله کرد و او را عامل ایران نامید.

اما ماجرا به اینجا هم ختم نشد و در پاسخ «امید دانا» با شکایت شبکه «جم تی‌وی» به مدیریت برادر «سعید کریمیان»، از دو نفر ازجمله خودش خبر داد. اما خبر عجیب‌تر آن بود که شبکه جم از «امیرعباس فخرآور» هم شکایت کرد که به گفته «امید دانا» این موضوع نشانه اختلاف بین مدیر جدید «جم تی‌وی» و با برادر زنِ خود یعنی «امیرعباس فخرآور» است. این موضوع یعنی اختلاف بین وراث «سعید کریمیان» بالا گرفته است.

«امید دانا» که تا پیش از این سعی می‌کرد اختلافات ایدئولوژیک و سیاسی خود و فخرآور را سربسته نگه دارد، این بار او را مورد تمسخر قرار داد و نوشت: “… نفر دوم بردار خانوم محمد کریمیان یعنی استاد فرزانه!! خواهرزاده رضا شاه بزرگ!! مبارز همیشه در صحنه!! قانون اساسی نویس آینده ایران! نویسینده چیره دست رفیق آیت‌الله! فامیلم اینا فامیل سعید کریمیان هستن!! امیرعباس فخرآور می‌باشد که برنامه‌اش در تلویزیون پارس با «مسعود صدر» بابت سواستفاده از نام «سعید کریمیان» توسط دامادشان محمد کریمیان مسدود شده است … جمیزباند فخرآور که پیش از تحقیقات پلیس جنایی ترکیه پی برد جمهوری اسلامی با وجود اینکه تبلیغات بانک های دولتی همچون بانک ملی و شرکت های دولتی همچون “یک و یک” را به سعید کریمیان داده بود، وی را به قتل رسانده است و حتا نام قاتلان را هم شناسایی کرد!! ولی گویا این نوع اظهارات جمیزباند فخرآور فامیل رضا شاه بزرگ به مذاق دامادشان یعنی بردار مقتول خوش نیامد … و از دون کیشوت قصه ما شکایت کرد و ویدیو وی را مسدود نمود … امیرخان آخر عاقبت شالاتانیزم همین است حالا حالاها باهت کار دارم بس است هر چقدر این ملت در ۳۸ سال گذشته توسط شما شارلاتان های مورد سواستفاده قرار گرفتند …

این سخنان تمسخرآمیز «امید دانا» برای او بازتاب هم داشت. به‌طوری که از تهدید شدنش به مرگ از سوی «باند مافیایی جم تی‌وی» خبر داد و گفت: “به اداره پلیس رفتم، چون شخصی به من زنگ زد و تهیدم کرد که اگر درباره سعید کریمیان و تلویزیون جم تی‌وی به فعالیت‌هایم ادامه بدهد، اتفاق ناگواری برایم می‌افتد و به من گفتند سرت را می‌بریم …”

بر اساس شواهد، پس از مرگ «سعید کریمیان»، فخرآور بیش از پیش می‌کوشد تا سکان هدایت شبکه‌های جم را در اختیار بگیرد و از این طریق بتواند خوش‌خدمتی خود به دولت جمهوری‌خواه آمریکا را بیشتر کرده و وزن سیاسی خود در بین اپوزیسیون جمهوری اسلامی ایران را افزایش دهد. پیش از مرگ کریمیان هم فخرآور تلاش‌های زیادی برای در اختیار قرار دادن هدایت شبکه‌های جم انجام داد و حتی در این راه خواهر خود را به ازدواج با برادر کوچک «سعید کریمیان» درآورد. به عبارت دیگر، فخرآور برای تصاحب شبکه «جم» حاضر است هر کاری بکند، حتی تهدید به قتل.

با وجود سابقه بسیار زیاد «امیرعباس فخراور» در شارلاتانی و دروغگویی و … بعید نیست که خود او در ترور «سعید کریمیان» نقش داشته باشد، تا از این طریق راه کنترل شبکه «جم» را برای خود فراهم کند. مدیران برخی رسانه‌های اپوزیسیون مانند «بی‌بی‌سی فارسی»، «رادیو فردا» و «من‌وتو» و … و دیگر عناصر اپوزیسیون هم باید مراقب باشند تا به سرنوشتی مانند «سعید کریمیان» دچار نشوند، زیرا فخرآور در راه رسیدن به اهداف خبیث خود هیچ خط قرمزی ندارد و مانند مورد «امید دانا» منتقدانش را به قتل و همچون تروریست‌های داعشی به سر بریدن تهدید می‌کند.

انتهای پیام/

پیش‌بینی‌ها درست از آب درآمد و ماجرای مرگ مشکوک «سعید کریمیان» سبب درگیری بین عناصر اپوزیسیون بخصوص «امید دانا» و «امیرعباس فخرآور» شده است و این درگیری هر روز جدی‌تر می‌شود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme