https://telegram.me/empireoflies
رهبر معظم انقلاب در سفرشان به قم به هنگام دیدار از مادر شهیدان فاطمی، فرمودند:"همین شهادت‌ها پایه‌های جمهوری اسلامی را مستحکم کرد. اگر این جوان‌های امثال فرزند شهید شما، در دوران اختناق جهاد نمی‌کردند، مبارزه نمی‌کردند، صبر نمی‌کردند، این اتفاق نمی‌افتاد.

تصویر منتشر نشده از شکنجه شهید فاطمی به دست ساواک

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: از مظلومیت شهدای انقلاب همین بس که جوانان قمی از شهیدان فاطمی تنها نام یک خیابان را به یاد می آورند، شهید حمید رضا فاطمی زیر شکنجه های ساواک شد  و شهید فرید فاطمی سال ۱۳۶۴در عملیات والفجر هشت به شهادت رسید.

شهید سید حمید رضا در بیدادگاه رژیم سفاک شاهنشاهی به سه بار اعدام و هشتاد و پنج سال زندان محکوم شد و حکم در سحرگاه هفدهم اسفند سال ۱۳۵۴ ‏در میدان چیتگر تهران به اجرا در آمد و وی به همراه دوست مبارز خویش محمد علی موحدی به  شهادت رسید. وتیتر درشت روزنامه های اسفند سال ۱۳۵۴ شد.امروز حمید رضا فاطمی رئیس خرابکاری های ایران اعدام شد.”

سید حمیدرضا فاطمی همیشه می گفت اگر روزی امام خمینی(ره) بیایند من درصف اول برای استقبال می روم او دانشجوی مکانیک دانشگاه شریف، نخبه و متدین بود و طبق دستورات امام خمینی(ره) راهش را انتخاب کرده بود و بعد از ۱۳ ماه و ۱۷ روز که در زندان کمیته مشترک ضد خرابکاری (موزه عبرت ایران فعلی) نگهداری شد و چون رهبر گروه بود کلیه شکنجه هایی که فکرش را بکنید، روی او انجام شد و سرانجام اعدامش کردند، شهید سید حمید رضا فاطمی موقع شهادت ۲۱ سال داشت.

رهبر معظم انقلاب در سفرشان به قم به هنگام دیدار از مادر شهیدان فاطمی، فرمودند:”همین شهادت‌ها پایه‌های جمهوری اسلامی را مستحکم کرد. اگر این جوان‌های امثال فرزند شهید شما، در دوران اختناق جهاد نمی‌کردند، مبارزه نمی‌کردند، صبر نمی‌کردند، این اتفاق نمی‌افتاد. اگر مادرها، پدرها بی‌صبری می‌کردند، ناراحتی اظهار می‌کردند، دیگران را پشیمان می‌کردند از رفتن این راه، این اتفاق نمی‌افتاد. این اتفاقی که افتاد، که دنیا را تکان داد، تشکیل جمهوری اسلامی، این به برکت همین مجاهدت‌های فرزندان شماست.”

انتهای پیام/دانا

رهبر معظم انقلاب در سفرشان به قم به هنگام دیدار از مادر شهیدان فاطمی، فرمودند:”همین شهادت‌ها پایه‌های جمهوری اسلامی را مستحکم کرد. اگر این جوان‌های امثال فرزند شهید شما، در دوران اختناق جهاد نمی‌کردند، مبارزه نمی‌کردند، صبر نمی‌کردند، این اتفاق نمی‌افتاد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme