https://telegram.me/empireoflies

منافقین چگونه به بیت منتظری نفوذ کردند!؟

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: انتشار فایل صوتی منتصب به حسینعلی منتظری در هفته گذشته و در حمایت از عناصر اعدامی گروهک تروریستی منافقین در این مدت با بازتاب بسیاری در رسانه‌های ضدانقلاب همراه بوده است.

هرچند که فایل صوتی مذکور چیزی تازه‌ای وجود نداشت، اما رسانه‌های بیگانه سعی کردند آنها را بسیار مهم جلوه داده و حتی «محسن کدیور» اپوزیسیون مقیم آمریکا و از شاگردان منتظری، این فایل را مهمترین سند جنایت جمهوری‌اسلامی در طول ۲۷ سال اخیر، نامید!!

حسینعلی منتظری که فرزندش در جنایت ۷ تیر ماه ۱۳۶۰ در بمب‌گذاری دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی به شهادت رسیده بود، در اواخر این دهه حامی منافقین می‌شود و از اعدام جنایتکاران این فرقه گلایه و آن را جنایت می‌نامد!

منتظری که به اذعان شهید «محمد منتظری» تحت تاثیر منافقین بود و اعضای این فرقه به بیت او نفوذ کرده بودند، در فایل منتشر شده اعدام شماری از اعضای منافقین که پس از عملیات فروغ جاویدان (مرصاد) قصد فرار از زندان و پیوستن به منافقین را داشتند، را محکوم کرده است.

امام خمینی(ره) هم در نامه تاریخیبه منتظری هم به تاثیرپذیری او از منافقین تاکید کردند و نوشتند: ” … شما در اکثر نامه‌ها و صحبت‌ها و موضعگیری‌هایتان نشان دادید که معتقدید لیبرال‌ها و منافقین باید بر کشور حکومت کنند. به قدری مطالبی که می‌گفتید دیکته شده منافقین بود که من فایده‌ای برای جواب به آنها نمی‌دیدم. مثلا در همین دفاعیه شما از منافقین تعداد بسیار معدودی که در جنگ مسلحانه علیه اسلام و انقلاب محکوم به اعدام شده بودند را منافقین از دهان و قلم شما به آلاف و الوف رساندند و می‌بینید که چه خدمت ارزنده‌ای به استکبار کرده‌اید …”

در این میان، نگاهی به خاطرات برخی از اعضای گروهک منافقین تاثیرپذیری بالای منتظری از منافقین و جریانات انحرافی را مشخص می‌کند.

با نگاهی به گزارش وبسایت ضدانقلاب «ایران وایر» که به نقل از «ایرج مصداقی» یکی از اعضای شاخص گروهک تروریستی منافقین در دهه ۶۰ منتشر شده، چگونگی ارتباط منافقین با منتظری مشخص‌تر می‌شود.

براساس خاطراتی که از مصداقی منتشر شده وی یکی از رهبران اصلی تشکیلات و شبکه مخفی منافقین در زندان محسوب بود. وی در جلد دوم کتاب خاطراتش ناخواسته حقایقی را عیان کرده و گفته: “روزی، در حالی که در بهداری روی تختم دراز کشیده بودم، در اتاق باز شد و آخوندی به نام ناصری به همراه پاسداران و مسئول بهداری وارد اتاق شدند. وی که نام اصلی‌اش انصاری نجف‌آبادی بود، خودش را ناصری «نماینده آیت‌الله منتظری در امور زندان‌ها» معرفی کرد و تلاش کرد که با تک تک ما صحبت کند …”

مصداقی برای ظاهر‌سازی از سخن گفتن با نماینده منتظری ابا می‌کند تا آن‌ها را مشتاق‌تر برای شنیدن اطلاعاتی سازد که در اختیار او است و در کمال تعجب این اتفاق روی می‌دهد و چند روز بعد نامبرده را به دفتر زندان فرا می‌خوانند تا با انصاری نجف‌آبادی سخن بگوید!

مصداقی با تشریح گفت‌وگوی خود با نماینده منتظری می‌نویسد: “انصاری چند بار در خلال صحبت‌هایش گفت من دست شما را می‌بوسم، می‌دانم مظلوم واقع شده‌اید. «آقا» (یعنی منتظری) از طریق من مطلع شده‌اند که در اینجا چه گذشته است و بر سر زندانیان و به ویژه زنان چه آمده است … او تأکید کرد وقتی «آقا» متوجه اوضاع شدند، از خشم در اتاق دور خودشان می‌چرخیدند …”

با حمله نماینده منتظری به شهید لاجوردی و فاشیست و جنایتکار خواندن این شهید بزرگوار، مصداقی به این نتیجه می‌رسد که با منتظری و نماینده‌اش به یک نقطه اشتراک رسیده است! از همین جاست که انصاری با اصرار و حتی نوعی التماس! از مصداقی می‌خواهد شخصاً هرچه می‌خواهد را برای منتظری بنویسد. انصاری هرچه مصداقی می‌گوید را تأیید می‌کند و نشان می‌دهد که پروژه فریب با موفقیت در حال به سرانجام رسیدن است.

«ایرج مصداقی» که اکنون از عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین و کارشناس رسانه‌های بیگانه است، در خاطراتش اذعان کرده که شرایط حاکم بر زندان‌ها، پاشنه آشیل منتظری بود و احساس می‌کرده که با برملا کردن شرایط ممکن است منتظری بِشکَند. مصداقی سپس صریحاً می‌گوید که این نامه را به گونه‌ای نوشته که بر روی منتظری تأثیر بگذارد: “تلاش کردم بیشتر روی مسائلی که برای کسی چون منتظری مهم و به گونه‌ای اصلی بود، تمرکز کنم و از پرداختن به دیگر موضوعات بگذرم.”

در نهایت مصداقی دفترچه‌ای ۴۰ صفحه‌ای را به انصاری نجف آبادی تحویل می‌دهد و انصاری هم آن را به دست منتظری می‌رساند تا نقشه منافقین را تکمیل کرده باشد. نماینده منتظری براساس خاطرات مصداقی برای بوسیدن دست او ابراز تمایل می‌کند، اظهارات و مدعیات یک زندانی که وظیفه‌ای تشکیلاتی بر عهده داشته است را واقعی می‌پندارد و این اظهارات را عینا به منتظری منتقل می‌سازد. مصداقی نیز براساس وظیفه تشکیلاتی برای تاثیرگذاری هر چه بیشتر بر روی پاشنه آشیل منتظری انگشت می‌گذارد تا او را هر چه بیشتر از جمهوری اسلامی جدا سازد و به زعم خود جنبش را یک گام به جلو ببرد!

منابع:
۱- روزنامه کیهان
۲- مشرق‌نیوز
۳- فارس‌نیوز
۴- ایران‌وایر

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: انتشار فایل صوتی منتصب به حسینعلی منتظری در هفته گذشته و در حمایت از عناصر اعدامی گروهک تروریستی منافقین در این مدت با بازتاب بسیاری در رسانه‌های ضدانقلاب همراه بوده است. هرچند که فایل صوتی مذکور چیزی تازه‌ای وجود نداشت، اما رسانه‌های بیگانه سعی …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme