https://telegram.me/empireoflies

منافقین به نیابت از سعودی‌ها وارد فاز مبارزه مسلحانه با ایران می‌شوند

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر چند روز اخیر در خبر های رسانه های بیگانه دیده شد که محمود عباس، رهبر خود خوانده دولت فلسطینی به دیدار با مریم رجوی رهبر منافقین در پاریس رفته است. آنچه که از این دیدار اعلام شده مبارزه با “تروریسم و بنیادگرایی” است.

اما به راستی چه چیزی دولت محمود عباس را با گروه رجوی پیوند می دهد؟ آیا دولت فلسطینی که خود دائم کاسه گدایی به دست دارد، منبع مالی و کمکی برای هزینه ها شوهای مریم رجوی است؟ مسلما خیر!
دولت فلسطینی در زمینه مشروعیت هم خود در دنیا با مشکل اساسی رو به روست. نه درسطح جهان که در میان خود فلسطینی ها! دولت موسوم به دولت فلسطینی ها، تنها یکبار و آنهم با فشار جورج بوش و با نظارت اروپایی ها، یک انتخابات آزاد در فلسطین برگزار کردند و در ان انتخابات شکست خوردند و سریعا با حمایت اسرائیل و امریکا بساط انتخابات و دمکراسی و … را برچیدند و برگشتند به همان وضعیت سابق. پس محمود عباس مشروعیتی ندارد که بخواهد مشروعیت به سازمان مجاهدین خلق بدهد.

داستان اما روشن تر از اینهاست. حامی مشترک و حلقه اتصال سازمان مجاهدین خلق و دولت فلسطینی، عربستان سعودی است.کشوری که این دو را به یکدیگر نزدیک کرده است.

منافقین که چند دهه به عنوان ابزار و مزدور در خدمت رژیم بعث صدام حسین بود و از افتخاراتش عملیاتی چون “چلچراغ” و… است که از پشت خطوط جبهه به نیروهای ایرانی در حال دفاع در برابر ارتش صدام حسین، حمله می کردند، امروز به دامن عربستان سعودی غلطیده است. البته برای عربستان، سازمان مجاهدین به نفس خود هیچ ارزشی ندارد جز اینکه از آن به عنوان ابزای برای فشار علیه ایران استفاده کند. رهبران سازمان مجاهدین خلق هم به این “استفاده ابزاری از آنها علیه ایران” خو کرده‌اند و برایشان عادی شده است!

سعودی ها قدم به قدم، با اعتماد به نفس و آشکارا، در حال افزایش دشمنی ها با ایران و رویارویی با ایران هستند. سعودی که در زمان شاه محافظه کار خود و قبل از پیدایش بهار عربی، از آمریکا می خواست تا به ایران حمله نظامی کند و “سر مار را قطع کند” و در “کمال شگفتی آمریکایی ها” بعد از جنگ ۳۳ روزه به آنها می گفتند که شما به لبنان و حزب الله لبنان حمله کنید، هزینه های مالی اش با ما، اینک و در عصر ملک سلمان و پسر تندروی اش، شاهزاده محمد، خود مستقیما وارد میدان مبارزه و رویارویی با ایران شده است.

در قدم اول عربستان بلافاصله پس از انجام تشریفات خاکسپاری شاه سابق و قدرت گرفتن شاه جدید، دست به ائتلافی برای سرکوبی، مجازات و مقابله گسترده با آن دسته از عربهایی پرداخت که به ایران نزدیک شده بودند.

عربستان سعودی اما اکنون و در گام تازه خود و پس از آنکه موفق شد تا عزم و اراده عربهای متحد خود را برای برخورد ریشه ای و قهری با عربهای متحد ایران جزم کند، به سراغ گروههایی مسلحی رفته است که علیه ایران فعالیت می کنند فعال کردن گروههای مسلح بلوچ در شرق کشور، فعال کردن هسته های گروههای مسلح عرب، تقویت گسترده گروههای مسلح کرد – که چند روز پیش عملنا بیانیه ای دادند و آغاز مبارزه مسلحانه را اعلام کردند – و اینک سازمان مجاهدین خلق که عربستان به گونه ای بی پروا در تجمع آنها مشارکت می کند و به آنها وعده کمک می دهد.

عربستان همزمان و همانگونه که به علت توافق هسته ای میان ایران و غرب، در خصوص مسئله ایران از آمریکا دورتر می شود تلاش های آشکاری را برای نزدیکی به اسرائیل و همکاری مشترک با این کشور علیه ایران در دست گرفته است و در این زمینه با یک نوع از عطش به سمت اسرائیل روانه شده است.

دیدار محمود عباس و مریم رجوی هیچ چیز، جز ادامه همان حضور ترکی فیصل در نشست منافقین نیست. پیامی جز حمایت عربستان و استفاده ابزاری عربستان از سازمان مجاهدین برای ضربه زدن به امنیت ایران ندارد زیرا محمود عباس به خودی خود نمی تواند هیچ کمکی برای رجوی باشد، فرد ضعیفی است که عربستان به او فشار آورده است تا به دیدار مریم رجوی برود، عربستان اما می تواند رجوی را با همین دیدارها و در همین روند تبلیغات گسترده‌ای رسانه‌ای اش، به عنوان اپوزیسیون ایران جا بزند و معرفی کند و خصومتش علیه ایران را تعمیق کند و تداوم ببخشد.

برگرفته با تلخیص از فیس‌بوک فرهمند علیپور

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در چند روز اخیر در خبر های رسانه های بیگانه دیده شد که محمود عباس، رهبر خود خوانده دولت فلسطینی به دیدار با مریم رجوی رهبر منافقین در پاریس رفته است. آنچه که از این دیدار اعلام شده مبارزه با “تروریسم و بنیادگرایی” است. اما به راستی چه چیزی دولت …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme