https://telegram.me/empireoflies

منافقین مستر بین ایران را تهدید به ترور کردند

۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۰ ۶۰۲ نمایش

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: حمید ماهی صفت یکی از هنرمندانی که برای اولین بار به صورت گسترده در ایران استندآپ کمدی برگزار کرد چندی پیش برای اولین بار در تلویزیون و در یک شبکه استانی حضور یافت و به ذکر خاطراتی از شو های خود پرداخت.

نکته جالب در خاطرات ماهی صفت حضور وی در کشور های آمریکایی و اروپایی و اجرای برنامه برای ایرانیان خارج از کشور بود که خالی از سوژه نبوده است.

وی در این برنامه با تاسف گفت:”در یک برنامه ای در کشور کانادا دعوت بودم. قبل از اجرای برنامه سلطنت طلب ها جو بدی ساختند و گفتند که ماهی صفت جاسوس ایران است و… من اما در اولین سانس اجرای برنامه ام گفتم که اگر جاسوس ایران هستم به این جاسوسی افتخار می کنم چون دارم برای وطنم کار می کنم”

وی در ادامه گفت پس از این برنامه پیام های بسیاری از طرف سلطنت طلبان و منافقین برای وی ارسال شده که وی را تهدید به ترور و شکنجه نموده اند و تا زمانی که وی در این کشور بوده این تهدیدات ادامه داشته است.

وی همچنین در بخشی دیگر از سخنان خود گفت در وین، اوتاوا و استکهلم توسط ممنافقین و سلطنت طلبان، به اتهام جاسوسی و تمجید از شهدا، تهدید به مرگ شد.

البته سابقه اذیت و آزار توسط منافقین و طیف های مختلف اپوزیسیون به افرادی که به نوعی به نظام اسلامی مرتبط هستند در خارج از کشور بسیار زیاد بوده و در این کشور ها نیز امنیت لازم برای مسافران ایرانی اصولا وجود ندارد حتی دیده شده مقامات رسمی ایران در برخی از کشور های اروپایی مورد تجاوز لفظی و فیزیکی برخی از اعضای اپوزیسیون قرار گرفته اند.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme