https://telegram.me/empireoflies

منافقین در کمین دولت آینده ترامپ

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از اینکه نتایج انتخابات آمریکا اعلام شد و همگان را با شک و بهت رو به رو کرد اینک گمانه زنی ها برای کابینه آینده ترامپ روز به روز بیشتر می شود و برخی از ضد انقلاب نگران روی کار آمدن افرادی از طیف های رادیکال جمهوری خواه هستند که رابط وثیقی با ضد انقلاب تندرو مثل منافقین دارند.

از همین رو حضور برخی سخنرانان در گردهمایی‌های پیشین منافقین در پاریس، در بین کاندیداهای احتمالی وزارتخارجه آمریکا به احتمالات درباره جایگزینی منافقین به جای نایاکی‌ها در ساختار مشاوره‌ای سیاست خارجی آمریکا دامن زده است. تا قبل از این اعضای نایاک در سیستم دولت آمریکا برای مشاوره به دولتمردان آمریکایی نقش بسیار به سزایی داشتند تا جایی که در مذاکرات هسته ای بین ایران و پنج قدرت برتر جهان دائما در محل کنفرانس در رفت و آمد بودند و لابی هایی را با برخی از دولتمردان آمریکایی داشتند و در این اواخر نیز یکی از اعضای بلند پایه نایاک که ایرانی است به عنوان سخنگوی فارسی زبان وزارت خارجه آمریکا در لندن انتخاب شد.

در روز های اخیر برخی نشریات آمریکایی از جمله وال استریت ژورنال و پس از آن خبرگزاری آسوشیتدپرس نوشتند که دستیاران دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب امریکا به رودی جولیانی شهردار سابق نیویورک و جان بولتون سفیر اسبق امریکا در سازمان ملل به عنوان کاندیداهای اصلی پست وزارتخارجه می‌نگرند.

این یعنی این که نزدیکی آقای جولیانی و بولتن به منافقین  می تواند در آینده حمایت های بیشتر و گسترده تری را از این فرقه تروریستی به همراه داشته باشد.
در هفته های اخیر مجاهدین خلق و شورای مقاومت ملی از انتخاب ترامپ به ظاهر چنان سراسیمه و ذوق زده شده اند که انگار به پایان تاریخ و روز “قیامت” و روز “آخرتشان” نزدیک شده اند. آنها در انتخاب ترامپ آینده ای را مشاهده میکنند که مجددا سیاست تغییر نظام را در قبال ایران در دستور قرار خواهد داد.
اگر حتی توافقنامه هسته ای یا برجام را پاره نکند، تحریمهای جدید تری را با بهانه های جدید در دستور قرار خواهد داد. چهره های اصلی این دولت مانند جان بولتون و رودی جولیانی و نیوت گینگریچ از نیروهایی بوده اند که در گذشته فریاد ایران را بمباران کنید همواره پرچمشان بوده است. از طرفی منافقین  از مدتها قبل روی عناصر اصلی این صف سرمایه گذاری کرده است. عکسهای گینگریچ و جولیانی در کنار “رهبر منافقین”، مریم رجوی، شاهد چنین تلاشهایی است.
ولی به هر حال اعضای نایاک که سابقه ای بس طولانی در نهاد های زیر مجموعه وزارت خارجه آمریکا مثل اندیشکده ها دارند به همین راحتی میراثی را که ده ها سال برای رسیدن به آن یعنی گرفتن پست های مشاوره در سیاست خارجی آمریکا تلاش نموده اند را از دست نخواهند داد. از طرفی که در ایران هم برخی از سیاسیون متمایل به غرب مایل به همکاری با تندروهای نزدیک به دولت آینده آمریکا نخواهند بود بنابراین دولت آینده ترامپ لزوما باید از ظرفیت افرادی که در نایاک فعال هستند استفاده نماید و برای برقراری صلح و نشان دادن چهره ای متفاوت از آمریکا در نگاه جهانیان از تروریست های منافقین دوری گزیند.
انتهای پیام/
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme