https://telegram.me/empireoflies

منافقین در تبوک عربستان مستقر شدند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغحدود ۱۵۰ نفر از منافقین در پایگاهی در منطقه تبوک عربستان مستقر شدند. جمع‌آوری اطلاعات از ایران و اقدامات منطقه‌ای ایران مأموریت این گروه است. هزینه‌های مربوطه نیز قرار است توسط آل‌سعود پرداخت شود. همچنین یک پایگاه دیگر نیز با پیگیری امریکایی‌ها در امارات در اختیار منافقین قرار داده شده است. 

جاسوسی و کمک به شبکه‌سازی و جمع‌آوری اطلاعات برای تحریم مأموریت اصلی و جدید منافقین است. در نشست آتی منافقین در پاریس که چند روز دیگر برگزار می‌شود، قرار است به شرکت‌کنندگان غربی پولی داده نشود و پولی که هر سال به امثال جان بولتون داده‌ می‌شد، صرف مأموریت‌های جدید تروریست‌های وطنی شود. همچنین امریکایی‌ها به دنبال اخذ پایگاهی از پاکستان برای منافقین نیز می‌باشند. امریکایی‌ها و سعودی‌ها موافقت کردند که پول و در صورت نیاز سلاح در اختیار گروهی به نام خلق عرب قرار دهند.

صد فراخوان مجازی دو مورد واقعی
بررسی‌‌ها نشان می‌دهد از هر صد فراخوانی که در فضای مجازی داده می‌شود، دو مورد آن محقق می‌شود که معمولاً دلایل موجه صنفی دارد. 

روند کار نشان می‌دهد که منافقین، سلطنت‌طلب‌‌‌ها و شبکه‌‌هایی مانند من و تو و بی‌بی‌سی فارسی بر این باورند که پس از خروج ترامپ از برجام و مطالبات غیرمنطقی وزیر خارجه امریکا، تحریک اجتماعی سخت‌تر و انسجام ملی رو به تقویت است.

انتهای پیام/روزنامه جوان

حدود ۱۵۰ نفر از منافقین در پایگاهی در منطقه تبوک عربستان مستقر شدند. همچنین امریکایی‌ها به دنبال اخذ پایگاهی از پاکستان برای منافقین نیز می‌باشند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme