https://telegram.me/empireoflies

منافقین در آستانه اخراج از فرانسه

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شب گذشته عملیات تروریستی علیه مردم بیگناه در پاریس صدها کشته بر جای گذاشت و مردم سراسر دنیا به هر روشی کوشیدند با دولت و مردم فرانسه همدردی کنند؛ تا به آنان بگویند که در هنگامه عملیات تروریستی در کنار آنان هستند.

بدون هیچ تردیدی حادثه تروریستی پاریس محکوم است؛ اما این تنها پاریس نیست که این روزها در خون است. این روزها مردم سوریه به دلیل اینکه مجموعه ای از کشور اراده کرده اند تا خود سرنوشت حکومت سوریه را تعیین کنند، در مقیاسی وسیع کشته می شوند. در یمن رژیم سعوی، روزانه مردم را با بمباران بی منطق و از سر توحش به قتل می رساند. در عراق هم وضع به همین گونه است. کشتارهای وسیع شیعیان در پاکستان هم بر همین سیاق است و در افغانستان هم، وضع بهتر از کشورهای مذکور نیست. در همه این کشورها هم عمدتا رد پای کشورهای اروپایی و آمریکایی دیده می شود.

از سال ها پیش که فعالیت گروه های تروریستی آغاز شد و مورد حمایت دولت های اروپایی قرار گرفت جمهوری اسلامی به صورت مداوم به این کشور ها تذکر دادکه از حمایت این گروه ها دست بردارند ولی این کشور ها که فرانسه اصلی ترینشان بوده هیچ گاه به این نصیحت ها وقعی نگذاشتند .

از جمله حمایت های فرانسه می توان به حمایت از گروهک منافقین اشاره کرد که حدود ۳۰ سال است در این کشور و در پایتخت آن اقامت و فعالیت دارند ولی هیچگاه مورد عتاب دولت فرانسه قرار نگرفته اند .

بعد از حملات شب گذشته تروریست ها به پاریس رئیس جمهور این کشور گفته :مبارزه ما با تروریست ها بی‌رحمانه خواهد بود.

  حال باید منتظر این باشیم که این مبارزه شامل حال گروهک منافقین هم خواهد بود و آیا این گروهک باید به دنبال مکان دیگری در اروپا باشد و یاهمچنان رفتار غرب با تروریست ها دوگانه خواهد بود

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. این گروهک مجاهدین غرب رو امریکا از تو لیست تروریست خارج کرد…پس هیچ اتفاقی برایشان نخواهد افتاد….در ضمن اگر هم در لیست گروهک های تروریستی باشد به نظر شما با آن ها برخوردی خواهد شد؟؟؟ایا شما ستون پنجم را دور خواهید انداخت؟؟؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme