https://telegram.me/empireoflies

ممانعت پلیس برزیل از فعالیت ضد انقلاب در المپیک ریو

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: یکی از زنان اپوزیسیون که همواره سعی دارد خود را نماینده زنان ایرانی قلمداد کند در بازی والیبال ایران و مصر در المپیک با پرچم شیر و خورشید، پلاکارد و تیشرتى که بر روى آن جمله “زنان ایرانى را به ورزشگاه ها راه دهید.” نوشته شده بود حضور پیدا کرد و با ممانعت مسئولان ورزشگاه و پلیس این کشور برای ادامه فعالیت خود روبرو شد.

A844436E-8908-460C-821D-61F716E88268_cx0_cy13_cw0_w987_r1_s_r1

دریا صفایی که در کشور بلژیک به شغل دندانپزشکی مشغول است، و از آنجا فعالیت های ضد ایرانی خود را پی گیری می کند در جریان مسابقات سال گذشته تیم ملی والیبال ایران در کشورهای خارجی با دردست‌ داشتن پرچم‌های شیروخورشید و دست‌نوشته‌هایی، تلاش کرده بود خود را اپوزسیون‌ جمهوری‌اسلامی و حامی حقوق بانوان معرفی کند. وی در این راه توانست با چند رسانه نه‌ چندان مهم اروپایی مصاحبه کند و تصویرش نیز در چند تلویزیون محلی پخش شد.

وی هم چنین سال گذشته با یکی از نمایندگان پارلمان بلژیک که در سفر به ایران با حجاب اسلامی تصاویری از وی منتشر شده بود در برنامه ای تلویزیونی به وی حمله ور می شود و وی را به نقض حقوق زنان و توهین به فرهنگ ایرانیان متهم می کند.

دریا-صفایی

هم چنین وی سال گذشته در یک جدال فیس بوکی با یکی از خبرنگاران بی بی سی فارسی وی را فردی دروغ گو میداند که فعالیت های او را تحریف نموده و گزارشی دروغ از وی را در بی بی سی فارسی پخش کرده است.

اما این خبرنگار بی بی سی در جواب وی نوشته بود «دریا صفایی» به‌دلیل گرفتن ویزای اقامت خود را مسئول کمپین ورود زنان به استادیوم‌ها میداند در حالی که هیچ کدام از اعضای واقعی این کمپین وی رو نمی‌شناسند.

وی هم چنین در باره فریب کاری این زن حامی حضور زنان در ورزشگاه ها گفته بود خانمی که با چنین ادعایی در نشست جانبی شورای حقوق بشر سازمان ملل در ژنو شرکت و صحبت کرده و هیچ یک از روسروی سفیدها و اعضای کمپین استادیوم او را نمی‌شناسند کمپین استادیوم یا ورود زنان به ورزشگاه هیچ موسسی ندارد، این کمپین توسط گروهی از زنان فعال در داخل ایران شکل گرفت در سال ۸۴، هرچند که خیلی از این زنان ناچار به خروج از کشور شدند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme