https://telegram.me/empireoflies

ملاقات علی نژاد با وزیرخارجه آمریکا در آستانه نشست ضدایرانی ورشو

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «مایک پامپئو» وزیر امور خارجه آمریکا روز جمعه ۲۱ دی ماه اعلام کرد لهستان سیزدهم و چهاردهم ماه آینده میلادی میزبان نشستی علیه ایران خواهد بود. پامپئو در مصاحبه با شبکه «فاکس‌نیوز» با بیان اینکه واشنگتن تلاش می‌کند ده‌ها کشور از مناطق مختلف جهان را برای حضور در این نشست گردهم آورد، گفت که این همایش برای ارتقای ثبات، امنیت و آزادی در منطقه غرب آسیا و با هدف کاهش نفوذ منطقه‌ای ایران برگزار می‌شود.

در این میان عناصر اپوزیسیون از سلطنت‌طلبان گرفته تا تروریست‌های بدنام منافق تمام تلاش خود را به‌کار گرفته‌اند تا با اردوکشی به ورشو و برپایی تجمعاتی، خود را به‌عنوان نمایندگان مردم ایران معرفی کرده و خواستار تحریم بیشتر و حتی حمله نظامی به ایران شوند. البته خبرهایی هم منتشر شده که نشان می‌دهد حضور عناصر اپوزیسیون در لهستان بهانه‌ای برای کاسبی برخی از سران اپوزیسیون بوده است.

«ربع پهلوی» که به‌سبب حاصل شدن از نطفه«محمدرضا شاه» خود را محق در حاکمیت بر ایران می‌داند، با انتشار بیانیه‌ای با بیان اینکه دخالت غیرضروری ایران در منطقه دلیل تیره شدن روابط با دیگر کشورها است، عنوان نکرد که در زمان حکومت پدرش نیز نیروهای نظامی آمریکا برای اقدام در جهت منافع آمریکا در کشورهایی مانند عمان و آفریقا حضور نظامی داشتند و حتی در جریان جنگ ویتنام به آمریکایی‌ها کمک کردند.

اما در این میان مسیح علی نژاد که چندی پیش ملاقاتی با رضا پهلوی داشته تا ضمن هماهنگی با وی از اعتبار و توان مالی وی برای مبارزه با نظام مقدس جمهوری اسلامی مبارزه نماید در آستانه نشست ورشو که به رهبری آمریکا برای ائتلاف بر علیه جمهوری اسلامی تشکیل خواهد شد دیداری با مایک پمپئو رییس پیشین سازمان جاسوسی آمریکا و وزیر خارجه فعلی دولت آمریکا داشته تا خود را رهبر جدید اپوزیسیون ایران نشان دهد.

این دیدار به دلیل جایگاه علی نژاد در رهبری بخش کوچکی از زنان ایران که به دلیل مخالفت با حجاب اسلامی دنبال روی وی شده بودند حائز اهمیت است چرا که علی نژاد در چند سال گذشته خود را با جا زدن در نقش یک فعال حقوق زنان اعتبار اجتماعی از زنان داخل ایران کسب نمود و خود را همواره از چالش های سیاسی دور نگه می داشت تا شاید متهم به سیاسی کاری و همدستی با دشمنان این مرز و بوم نشود ولی در عرض یک روز با ملاقات با دشمن شماره یک هر ایرانی تمام این سرمایه اجتماعی حاصل از رهبری زنان معترض به حجاب ایرانی را در دامن پمپئو و ترامپ ریخت و نشان داد که در تمام این سالها که خود را فعالی اجتماعی معرفی می کرد زیر علم چه کسانی مبارزه کرده و از چه افرادی پول می گرفته است.

علی نژاد البته گوشه چشمی هم به تغییر تحولات در مدیریت صدای آمریکا هم دارد چرا که ستاره درخشش به عنوان مدیر این شبکه تحت لوای وزارت خارجه آمریکا در شرف برکناری از این رسانه است و به زودی شاهد تغییرات اساسی در این شبکه خواهیم بود. شاید علینژاد در این دیدار برای به دست گرفتن این شبکه هم رایزنی هایی را انجام داده تا بتواند نظر مثبت مقامات آمریکایی را جلب نماید.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme