https://telegram.me/empireoflies
مدل پلاتوی حسینی بای خبرنگار خبرگزاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی در منطقه سیل زده گلستان با واکنش های بسیاری همراه شد.

مقایسه پلاتوی حسینی بای و گزارشگر سی ان ان+تصویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغچند روز پیش بارش شدید باران و طغیان رودخانه‌ها باعث به وجود آمدن سیلاب در استان‌های مازندران و گلستان شده است. شدت سیل به گونه‌ای است که بسیاری از روستاهای این دو استان شمالی کشور دچار آبگرفتگی شد. در پی این حادثه دستور تخلیه روستاهای در معرض سیلاب، از جمله روستاهای شهرستان آق‌قلای استان گلستان صادر شده و کار امدادرسانی همچنان ادامه دارد.

روز گذشته حسینی بای خبرنگار خبرگزاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی با سفر به مناطق سیل زده گزارشی را از این مناطق به نمایش گذاشت که با واکنش های مثبت و منفی زیادی همراه شد. حسینی بای برای تهیه ی این گزارش و نشان دادن شرایط بد و سخت مردم سیل زده گلستان در داخل آب پلاتوی گزارش خود را ضبط کرد که این اقدام  سبب شد رسانه های ضد انقلاب او را مورد هجمه قرار دهند و به انتقاد نا جوانمردانه علیه او بپردازند.

سیاست های دوگانه ی این کانال ها و شبه رسانه های ضد انقلاب زمانی مشخص می شود که گاهی گزارشگران سی سی ان و دیگر شبکه های غربی برای تهیه و مستند کردن گزارش خود دست به چنین اقداماتی میزنند. در ادامه تصویر گزارشی را از شبکه سی ان ان که گزارشگران آن در آب قرار دارند مشاهده می کنید.

سیاست دوگانه ی رسانه های ضد انقلاب در مقابل اقدام جالب حسینی بای در منطقه سیل زده +تصویر

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

مدل پلاتوی حسینی بای خبرنگار خبرگزاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی در منطقه سیل زده گلستان با واکنش های بسیاری همراه شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme