https://telegram.me/empireoflies

مقایسه جالب ایران و آمریکا توسط کارشناس BBC

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و ضدانقلاب در سالهای اخیر تبلیغات گسترده‌ای علیه کشورمان انجام داده‌اند و می‌کشوند چهره‌ای عقب افتاده از ایران در دوران  حکومت نظام جمهوری‌اسلامی به جهانیان بخصوص به مردم ایران ارائه دهند.

در این میان، چند روز پیش «حسین قاضیان» کارشناس شبکه دولتی بی‌بی‌سی فارسی با حضور در یکی از برنامه‌های این شبکه به مقایسه بین جامعه ایران و آمریکا پرداخت که مورد توجه قرار گرفت.

قاضیان با بیان اینکه رسانه‌های و افراد غربزده جامعه غرب را بیشینه‌سازی و جامعه ایران را کمینه‌سازی می‌کنند، گفت: “ما از جامعه غربی جامعه‌ای ایده‌آل و بی‌نقص می‌سازیم که آنجا همه چیز برای ما فراهم است …”

وی در ادامه در مقایسه وضعیت عمرانی و خدماتی در ایران و آمریکا، تصریح کرد: “شاید شما باور نکنید و یا این را تبلیغاتی ضد آمریکا بدانند که اگر من بگویم آسفالت‌های پایتخت ایران خیلی بهتر از آسفالت‌های پایتخت آمریکا است که قدرتمندترین کشور جهان است و بزرگترین اقتصاد جهان را دارد. اینجا مردمی از نبود آب آشامیدنی سالم مردند و یا کشتی‌های جنگی آمریکا با هم تصادف کردند و تعدادی کشته شدند، در حالی که ایران برای کشتی سانچی عزاداری می‌کردند …”

این اعتراف کوچک نشان‌دهنده آن است که پیشرفت‌های ایران در طول چهار دهه اخیر آنقدر زیاد بوده که برخی از عناصر اپوزیسیون که هنوز کمی وجدن دارند، نمی‌توانند منکرش شوند. با این حال افرادی مانند «ربع پهلوی» هم هستند که با وجود آمارهای مختلف بین‌المللی درباره پیشرفت و توسعه در ایران، ادعا می‌نمیند که در ایران پیشرفتی صورت نگرفته است.

 

 

انتهای متن/

رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و ضدانقلاب در سالهای اخیر تبلیغات گسترده‌ای علیه کشورمان انجام داده‌اند و می‌کشوند چهره‌ای عقب افتاده از ایران در دوران حکومت نظام جمهوری‌اسلامی به جهانیان بخصوص به مردم ایران ارائه دهند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme