https://telegram.me/empireoflies
دشمنان انقلاب اسلامی در آستانه چهل ساله شدن انقلاب در صدد ضعیف جلوه دادن دستاوردهای ایران اسلامی در طول این سال‌ها هستند.

مقایسه‌ای ساده میان دستاوردهای انقلاب با دوران پهلوی+موشن‌گرافی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدشمنان انقلاب اسلامی در آستانه چهل ساله شدن انقلاب در صدد ضعیف جلوه دادن دستاوردهای ایران اسلامی در طول این سال‌ها هستند و برای تحقق این امر از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نمی‌کنند.

ساختن تیزر، تصاویر جعلی و ارائه آمار دروغین از وضعیت زندگی مردم کشور ایران در قالب برنامه‌های مختلف تلویزیونی از شبکه‌های مختلف ماهواره‌ای، اقدامی است که رسانه‌های بیگانه و ضدانقلاب با همراهی و همکاری عده‌ای از وطن‌فروش‌های خارج نشین مشغول انجام آن هستند و البته در اغلب موارد دست آن‌ها رو شده و دروغشان برملا می‌شود.

اتاق فکر رسانه‌های خارجی برای تضعیف ایران اسلامی و براندازی آن شب و روز نقشه می‌کشند و مباحث مهم و مورد حساسیت مردم را در سوژه‌سازی دروغ‌پردازانه خود مورد بحث قرار می‌دهند و به چالش می‌کشند تا به این شکل بذر ناامیدی و دلسردی از نظام اسلامی را در دل مردم پرورش بدهند.

اعلام آمار نادرست از شرایط زندگی مردم و بزرگنمایی کردن در خصوص انعکاس مشکلاتی که وجود آن در هر یک از کشورهای دنیا نیز به صورت عادی به چشم می‌خورد، عمده فعالیت‌های براندازانه ضد انقلاب‌ها و معاندان جمهوری اسلامی را در برمی‌گیرد.

در ادامه این خبر یک موشن‌گرافی از مقایسه‌ای ساده از شرایط و وضعیت مردم در زمان حکومت رژیم ستمشاهی با زندگی مردم پس از پیروزی انقلاب اسلامی را مشاهده می‌کنید.

کمی مطالعه و پژوهش و نگاهی منصفانه به شرایط زندگی مردم در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی تمام ابهامات موجود برای افراد به ویژه کسانی که زندگی در زمان حکومت پهلوی‌ها را تجربه نکرده‌اند، برطرف می‌کند.

دانلود

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

دشمنان انقلاب اسلامی در آستانه چهل ساله شدن انقلاب در صدد ضعیف جلوه دادن دستاوردهای ایران اسلامی در طول این سال‌ها هستند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme