https://telegram.me/empireoflies

مقاومت تنها گزینه پیشِ روی ملت‌های عربی و اسلامی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغغسان حمید، آواره فلسطینی ساکن سوریه، در خصوص ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه گفت: در وهله نخست ما به عنوان ملت فلسطین از نقش جمهوری اسلامی در حمایت از مسئله فلسطین تقدیر می کنیم و این حمایت، جدید نیست. ما به یاد داریم هنگامی که انقلاب اسلامی در ایران به رهبری امام راحل (امام خمینی) به پیروزی رسید ایشان در همان آغاز گفتند: امروز ایران، فردا فلسطین. و پس از ورود ایشان به ایران پرچم رژیم صهیونیستی از سفارت این رژیم در تهران پایین کشیده شد و پرچم فلسطین بالا رفت و آنجا را سفارت فلسطین نامیدند.

این حمایت ها، کار تازه ای نیست و جمهوری اسلامی هزینه بالایی را در خصوص این موضع خود در محافل بین المللی پرداخته است. هزینه ای که با عنوان تحریم های اقتصادی از سوی کشورهای غربی اعمال شد تا ملت ایران مسئله فلسطین را رها کند.

این کنفرانس در جریان حوادثی که منطقه را تکان داده است و در پاسخ به آمریکا و رژیم صهیونیستی در محاصره کردن مقاومت برگزار می شود. در زمانی که کشورهای عربی تلاش می کنند نقش کشورهایی را که محور مقاومت نامیده شده اند منکر شوند و حق بازگشت آوارگان فلسطینی لبنان را از بین ببرند. آمریکایی ها و اعراب می خواهند مقاومت عقب نشینی کند و در مقابل واقعیتی که آمریکا تحمیل می کند تسلیم شود. تسلیم این شوند که آمریکا تصمیم گیرنده جهان و رژیم صهیونیستی تصمیم گیرنده در خاورمیانه است.

غسان حمید

این کنفرانس برگزار شده تا بگوید مقاومت تنها گزینه ی پیشِ روی ملت های عربی و اسلامی به ویژه ملت فلسطین به منظور آزادی مقدسات و برپایی کشور مستقل فلسطین به پایتختی قدس شریف است. هم اینکه این کنفرانس می خواهد بگوید جهت نمای امت باید به سمت فلسطین باشد و به واسطه جنگ پوچی که به طور خاص بر سوریه تحمیل کرده اند و همچنین مشکلی که برای یمن با اسم مبارزه با تروریسم به وجود آورده اند، نگاه ها منحرف نشوند. از نگاه آمریکایی ها هرکس که با صهیونیسم ها بجنگد تروریسم است. آمریکایی ها هر کس را که در جنگ های داخلی کشورهای عربی به  جنگ با حاکمیت های مشروع روی آورد، آزاده و شریف توصیف می کنند. حقیقت آنها می خواهند اختلاف طایفه ای را در جامعه عربی و اسلامی تشدید کنند.

وی در خصوص اولویت اول حمایت از مقاومت گفت: اولا تقویت نقش مقاومت به ویژه مقاومت فلسطین نیاز به امکانات مالی و نظامی دارد تا ملت فلسطین بتواند با وحشی گری اشغالگران و روند یهودی سازی قدس شریف مقابله کند. همچنانکه باید توجهی اسلامی و عربی در خصوص مقاومت در داخل فلسطین وجود داشته باشد.مطلوب این است که گروه های فلسطینی اختلاف موجود را کنار گذاشته، صفوف خود را وحدت بخشند و در مقابله با دشمن صهیونیست، یک کلام شوند تا بتوانند اشغالگری را نابود کرده، سرزمین خود را از دست صهیونیست های غاصبی که نمی خواهند نه کشور فلسطینی و نه حاکمیتی فلسطینی وجود داشته باشد، آزاد سازند. کنفرانس هایی که از اسلو تا کمپ دیوید و طابا ادامه پیدا کرد، ثابت کرد مذاکره با صهیونیست ها شکست خورده است و آنها زبانی جز زور و سلاح نمی فهمند.

ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین ۳ و ۴ اسفند ۱۳۹۵ در تهران برگزار شد.

انتهای پیام/تسنیم

این کنفرانس برگزار شد تا بگوید مقاومت تنها گزینه پیشِ روی ملت‌های عربی و اسلامی به ویژه ملت فلسطین به منظور آزادی مقدسات و برپایی کشور مستقل فلسطین به پایتختی قدس شریف است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme