https://telegram.me/empireoflies
یک مقام سابق بهداشت و درمان انگلیس دولت این کشور را به دروغگویی درباره آمار تلفات ناشی از بحران ویروس کرونا متهم کرده است.

مقام سابق بهداشتی انگلیس: دولت درباره آمار تلفات کرونا دروغ می‌گوید

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغجان اشتون مدیر سابق منطقه‌ای سرویس خدمات و بهداشت انگلیس در مصاحبه با اسکای نیوز گفت: تعداد مرگ‌ومیر ناشی از ابتلا به ویروس کرونا احتمالاً ۲ برابر آمارهایی است که تاکنون به‌طور علنی و رسمی اعلام شده است.

وی افزود: این مسئله به‌خاطر آن است که این آمارها شامل مرگ‌ومیر بیماران خارج از بیمارستان‌ها نمی‌شود.

این مقام سابق بهداشت و درمان انگلیس و استاد فعلی دانشگاه، تأکید کرد: در شرایط کنونی، بسیاری از اطلاعات و آماری که دولت درباره تعداد تلفات ویروس کرونا ارائه می‌دهد، نزدیک به دروغ است و ما باید به هر قیمتی که شده مانع از وقوع این رویداد شویم. شاید آمار واقعی تلفات ویروس کرونا یک و نیم تا دو برابر بیشتر از آمارهای اعلام‌شده باشد. باید به آمار واقعی و درست دسترسی داشته باشیم تا بفهمیم واقعاً چه اتفاقی در حال وقوع است.

وی تصریح کرد: منظور من این است که آنچه واقعاً طی روزهای اخیر نگران‌کننده است، این است که به‌نظر نمی‌رسد دولت می‌داند چه‌تعداد پزشک و پرستار جان خود را از دست داده‌اند و شما با حسن نیت تصور می‌کنید که بیمارستان‌ها خودشان واقعیت را به شما خواهند گفت.

وی ضمن انتقاد شدید از کمبود تجهیزات حفاظتی برای کادر و پرسنل بهداشت و درمان انگلیس، گفت: نیروهای بهداشت و درمان نباید به‌خاطر انجام وظیفه و کار خود، بمیرند، کلیه تجهیزات حفاظتی برای مقابله با ویروس کرونا باید تأمین شود.

انتهای پیام/فارس

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme