https://telegram.me/empireoflies

مفقودین اسراییلی مهمتر از مقتولین آمریکایی

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از رادیو دیروز، رادیو فردا درخبری به ناپدید شدن سه صهیونیست درکرانه باختری پرداخته است. رادیوفردا درمورد پیگیری این اتفاق از سوی سران صهیونیست می نویسد:

“بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، ژنرال موشه یعلون، وزیر دفاع، ژنرال بنی گانتز، رئیس ستاد کل ارتش، سران شباک و فرماندهان امنیتی دیگر، روزهای جمعه و شنبه نشست اضطراری داشته‌اند. آقای نتانیاهو روز جمعه با جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا، نیز تلفنی گفت‌وگو کرده و متعاقب آن آقای کری نیز به نوبه خود با رهبر فلسطینی‌ها مکالمه تلفنی داشته و «وخامت عواقب» این ماجرا را مورد تاکید قرار داده است”

رژیمی که با ادعای سیستم امنیتی قوی خود، گوش جهان را پرکرده است چگونه است که اولاً نتوانسته امنیت ساکنان شهرک نشین خودرا تامین کند؟ ثانیاً چطور با سیطره اطلاعاتیش (سازمان جاسوسی موساد) نمیتواند باعاملین این قضیه برخورد کند و دست به دامان دولت آمریکا میشود؟ ثالثاً مگر اتفاقی در این سطح نشان از جنگ دارد که ارتش به حالت آماده باش درآمده است؟

جای بسی تاسف است که دولتمردان آمریکا و بالطبع رسانه های آنان مانند رادیوی سازمان سیا (رادیو فردا) در مقابل کشته شدن جوانان خودشان در مدارس و دانشگاههای ایالات مختلف کشورشان که هرچند وقت یک بار تیتر اول روزنامه هایجهان میشود و از آن به عنوان خوی وحشی گری یاد میشود بی تفاوتند اما برای ناپدید شدن ۳ جوان از رژیمی که در حقیقت ارباب آمریکاست چنین سراسیمه به پیگیری وتهدید حماس می پردازند.

البته بعید نیست که این خبر یک داستان برای اعمال فشار بر حماس ودولت فلسطین باشد هرچند که رادیو فردا درپایان خبر اعلام میکند حماس آن را پذیرفته است اما باید منتظر اعلام رسمی ازسوی حماس بود.

البته به نظر می رسد یکی از علل مهم پیگیری رژیم صهیونیستی در رابطه با این اتفاق جو روانی مفتضحی است که بعد از دوشکست برابر حماس و لبنان بر صهیونیستها حاکم شده و شاید هم نگران کم شدن تعداد قلیلشان در منطقه هستند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme