https://telegram.me/empireoflies

«معصی علینژاد» سانسورچی شد!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «معصی (مسیح) علی‌نژاد» خبرنگار ضدانقلاب و مدیر کمپین ضدفرهنگی «آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» در فیسبوک است که پس از نقش‌آفرینی در فتنه ۸۸ به خارج‌ از کشور گریخت و از آن زمان زیر نظر دستگاه‌های امنیتی کشورهای استکباری به‌ویژه آمریکا و انگلیس فعالیت کرد.

وی که بعد از چند سال حضور در لندن، اکنون در واشنگتون آمریکا زندگی می‌کند، به‌سبب پیشنهاد مالی بیشتر، تصمیم گرفته فعالیت‌های ضدایرانی و ضداسلامی خود را بیش از پیش زیر نظر دستگاه‌های امنیتی و جاسوسی آمریکا ادامه دهد.

این خبرنگار ضدانقلاب که معمولاً خود را با عنوان «خبرنگار مستقل»(!) معرفی می‌کند، چند روز پیش در پی مصاحبه با حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی، فایل صوتی این مصاحبه را به صورت سانسور شده منتشر کرد.

پس از این مصاحبه فایل کامل مصاحبه رسایی با علی‌نژاد در رسانه‌ها منتشر شد. در ابتدای این گفت‌وگو علی‌نژاد با خواهش از حجت‌الاسلام رسایی خواست تا با وی مصاحبه کند. حجت‌الاسلام رسایی در عین حال که حاضر به مصاحبه رسمی با «معصی (مسیح) علی‌نژاد» نشد، به نصیحت وی پرداخت. این خبرنگار فراری، در این گفت‌وگوی کوتاه به طور ضمنی عدم پایبندی‌اش به ارزش‌ها و آداب زنان مسلمان ایرانی را پذیرفت، اما اسم این اعمال منافی عفت و حیا را «آزادی» گذاشت.

در این گفت‌وگوی غیررسمی، علی‌نژاد که از سخنان رسایی عصبانی شده بود، با صدای بلند و فریاد به سخنان نماینده مردم تهران در مجلس پاسخ داد.

سخنان حجت‌الاسلام رسایی که همراه با آرامش و متانت بود، آنقدر صحیح بود که «معصی (مسیح) علی‌نژاد» به اصطلاح مستقل(!) ۵ دقیقه از مصاحبه کمتر از ۱۰ دقیقه‌ای خود را حذف و جملاتی را به آن اضافه کرد. علی‌نژاد دقیقا بخش‌هایی از سخنان روشنگرانه حجت‌الاسلام رسایی را حذف کرد.

با این وجود علی‌نژاد باز هم نتوانست به اهداف شوم خود برسد و در همان گفت‌وگوی سانسور شده نیز ضعف وی کاملاً مشخص است. وی به همین سبب در اقدامی غیراخلاقی و غیرحرفه‌ای پس از مصاحبه مجبور به اضافه کردن جملاتی از طرف خود شد.

مصاحبه «مسیح علی‌نژاد» با حجت‌الاسلام حمید رسایی از شبکه ضدانقلاب «من و تو» پخش شد.

مصاحبه «مسیح علی‌نژاد» با حجت‌الاسلام رسایی از شبکه ضدانقلاب «من و تو» پخش شد.

«معصی (مسیح) علی‌نژاد» که در برابر سخنان روشنگرانه حجت‌الاسلام رسایی عصبی و ناتوان به‌نظر می‌رسید، پس از این مصاحبه برای زیر سوال بردن سخنان نماینده مجلس شورای اسلامی، به یک نظرسنجی از سایتی ضد انقلاب استناد کرد و مدعی شد که تنها ۴۲ درصد زنان ایرانی به حجاب اختیاری اعتقاد دارند!

جالب اینجاست که نظرسنجی این سایت ضدانقلاب دقیقاً در روزی تهیه و منتشر شده که مصاحبه علی‌نژاد با حجت‌الاسلام رسایی انجام شده است.

از آنجایی که گردانندگان سایت ضدانقلاب «زنان تی‌وی» ارتباط نزدیک و صمیمی با علی‌نژاد دارند، برای خنثی کردن تاثیر سخنان آگاهانه حجت‌الاسلام رسایی، یک نظرسنجی ساختگی را در سایت خود منتشر کردند تا جایگاه «معصی (مسیح) علی‌نژاد» در بین مخاطبینش نیز بیش از این تضعیف نشود. هرچند که سایت ضدانقلاب «زنان تی‌وی» اعتراف کرده که نظرسنجی مذکور محدود بوده است.

گفتنی است، طبق نظرسنجی و برآوردهای سازمان‌های رسمی در ایران، بالغ بر ۹۵ درصد از پاسخ‌دهندگان عمیقاً به حجاب، حیا و عفاف زنان اعتقاد دارند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme