https://telegram.me/empireoflies

معشوقه شاهزاده سعودی رهبر انقلاب سبز ایران شد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مهناز هدایتی شاعره ضد انقلاب چند روز پیش در کنفرانسی در بروکسل سخنانی را ایراد کرده و در پی آن نوشته ای را منتشر کرده و خود را رهبر انقلاب سبز مردم ایران نامیده است.

توهمات این شاعره ضد انقلاب که در سال های اخیر به دلیل اظهارات و عملکردش مورد نقد جدی اپوزیسیون واقع شده آنقدر بالا گرفته که وی در این کنفرانس به عنوان رهبر انقلاب سبز ایران که تا کنون وجود خارجی نداشته اقدام به تعیین شورای انتقالی قدرت برای ایران کرده و افرادی را برای این شورا انتخاب کرده است.

مهناز هدایتی

البته افرادی با سابقه در این همایش شرکت کرده اند تا جایی که بسیاری از اعضای اتاق فکر جنبش سبز در خارج کشور هم در این کنفرانس حضور داشته اند ولی نکته جالب این که این افراد در قبال اظهارات این شاعره مبتذل سرا که فاقد هرگونه فعالیت سیاسی است هیچ گونه عکس العملی نداشته اند و با سکوتشان نشان داده اند که این زن مبتذل سرا رهبری آنها را بر عهده گرفته است.

مهناز هدایتی سال گذشته طرحی را برای حمله به ایران پیشنهاد داده بود که در آن قرار بود ایران از سه طریق هوایی زمینی دریایی محاصره  شود.وی در توضیح طرح متوهمانه خود گفته بود که وقتی ایران ازطریق مرز هوایی زمینی و دریایی محاصره شد اتوماتیک وار سپاه پاسداران ایران محاصره شده است و قدرت حرکت به جلو را ندارد. یعنی سپاه پاسداران در محاصره کامل حداقل ۷۵ میلیون ایرانی به شدت ناراضی و مخالف جمهوری اسلامی قرار دارد. با توجه به مخالفت ۳۶ ساله مردم ایران با جمهوری اسلامی و عملکرد ضد مردمی سپاه پاسداران “مردم ایران” در کمتر از یک هفته سپاه پاسداران و زیر مجموعه این سپاه پاسداران را از کار می اندازند و تغییر رژیم در ایران سریعا انجام می شود .

وی هم چنین چندی پیش ادعا نمود که به دلیل اشعاری مبتذلی که سروده است و در آن انگلیس را بهشت و رابطه نامشروع بی حدو حصر را تمجید کرده مفتخر به دریافت لوح تقدیر از ملکه انگلیس شده.هم چنین وی  معشوقه حسن داعی حامی و رابط گروهک تروریستی منافقین است که انتقادات زیادی را از دموکرات های آمریکا به دلیل توافق هسته ای دارد.

این رهبر انقلاب سبز ایران سال گذشته در ادامه حماقت هایش از محمد بن سلمان وزیر دفاع خونریز سعودی خواستگاری کرد وی در متنی که به این مناسبت منتشر کرده بود نوشته بود :”جناب آقای شاهزاده محمد بن سلمان ولی ولیعهد کشور محترم سعودی من مهناز هدایتی شاعر نویسنده متولد کشور ایران باستان این سرزمین کهن زرخیز با تاریخ هزاران ساله در جهان مقیم کشور زیبای انگلستان از شما رسما خواستگاری عاشقانه می کنم . می خواهم با درخواست خواستگاری از شما پاسخ گوی قلب رنج دیده ام باشم قلبی که سال هاست درگیر عشق زیبای شما شده است…”۲۰۴۶۴۳_۴۶۶

وی هم چنین اعلام کرده بود که حدود ده سال با ملک سلمان ارتباط مجازی داشته و با وی دوست بوده ولی هیچ گاه نمی دانسته که وی شاهزاده سعودی است و اکنون خود را مملوک این شاهزاده می داند!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. خدا را سپاس که دشمنان ما را از احمق ها آفرید.
    امام سجاد علیه السلام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme