https://telegram.me/empireoflies

معجزه بی بی سی؛ «مخالفان میانه رو اسد» شدن «جهادی های تندرو»! + فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: فرهمند علیپور، کارشناس بی بی سی، در واکنش به گزارش این شبکه از حمله ترکیه به شهر عفرین در سوریه و “جهادی تندرو” خواندن نیروهای ارتش آزاد سوریه که تا چندی پیش مورد حمایت آمریکا بودند و رسانه های غربی از آنها به عنوان مخالفان میانه رو بشار اسد یاد می کردند، نوشت:

در گزارش دیروز بی بی سی فارسی گفته شد که ترکیه دهها اتوبوس«جهادی های تندرو» را برای جنگ با کردها از ادلب به مرز عفرین آورده است.چه جالب! پس ادلب از مراکز اصلی تجمع نیروهای جهادی است؟! از کی دقیقا؟ قبلا هم در گزارش هاتون این رو می گفتید؟؟
وقتی ارتش سوریه با این «جهادی های تندرو» مبارزه می کند، بی بی سی فارسی نمی گوید اینها جهادی تندرو هستند. می شوند «مخالفین اسد»، «شورشیان» و در کنار گزارش سریعا از مردم غیر نظامی تحت حاکمیت شورشیان و رنج آنها گفته می شود و خانواده های بیچاره و محروم و معصومشان و قساوت های رژیم سوریه.

حالا دو روز بعد از اینکه اینها به متحدین آمریکا حمله کرده اند شدند جهادی های تندرو! همین ها، دقیقا همین ها، در زندان های ایران باشند، بی بی سی فارسی آنها را «زندانیان اهل سنت» معرفی می کند، سنی بودنشان مهم می شود. در افغانستان که باشند مذهبشان ذکر نمی شود، افراطی هستند!

در عراق علیه حکومت مرکزی باشند می شوند عشایر و اهل سنت ناراضی، همین که آمریکا در عراق علیه اینها وارد شوند یک شبه می شوند جهادی های افراطی.
اما.. اما تا در پاریس و لندن این برادران دست به عملیات بزنند یکهو نه شیعه هستند و نه سنی! نه مورد ظلم هستند و نه تبعیض! نه شورشی هستند و نه ناراضی! تروریست مسلمان! تمام!
کلا ملاک این نیست که اینها کی هستند و چی هستند. ملاک اینه که کجا هستند و آیا به سود منافع دولت فخیمه ما در منطقه خاورمیانه هستند یا نیستند.

امپراتوری دروغ: انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: فرهمند علیپور، کارشناس بی بی سی، در واکنش به گزارش این شبکه از حمله ترکیه به شهر عفرین در سوریه و “جهادی تندرو” خواندن نیروهای ارتش آزاد سوریه که تا چندی پیش مورد حمایت آمریکا بودند و رسانه های غربی از آنها به عنوان مخالفان میانه …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme