https://telegram.me/empireoflies

معترضان اجاره ای منافقین در ایتالیا

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند ماه پیش دو روزنامه نگار ایتالیایی به ایران سفر کردند و پس از بازگشت در رسانه‌های ایتالیایی جنجال به پا کردند و مدعی شدند از بازار تهران گرفته و مترو و خیابان‌های کاشان تا مسجد جامع اصفهان، خلاصه هر جا که رسیده بودند در هر کوچه و پس‌کوچه ای در روز روشن، مردی ایرانی در کمین نشسته بود تا به انها تجاوز کند و گفته بود بارها مورد تعرض جنسی قرار گرفته اند و سفرنامه‌اشان تیتر صفحه اول روزنامه‌های پرتیراژ ایتالیایی شد؛ همان‌که در گزارش سفرشان، ایران را یکی از ناامن‌ترین کشورهای دنیا نامید و به گردشگران ایتالیایی توصیه کرد تنها به ایران سفر نکنند.این جنجال‌آفرینی در حالی صورت گرفت که از ۲ سال گذشته تا کنون میزان ورود گردشگران ایتالیایی به ایران به شکل چشم‌گیری نسبت به دیگر کشورهای اروپایی افزایش یافته بود.
حالا یکی از این دو خانم روزنامه‌نگار، پستی را چند روز پیش در ارتباط با سفر روحانی به ایتالیا-که پس از حوادث پاریس به زمان دیگری موکول شد- در صفحه‌اش منتشر کرده و نوشته مخالف سفر روحانی به این کشور است و در کنار معترضان(سازمان مجاهدین) خواهد بود؛ ماجرا از این قرار است که اعضای سازمان مجاهدین در ایتالیا قرار بوده تا همزمان با سفر روحانی به این کشور، تجمعات اعتراض‌آمیز برگزار کنند؛ یک آقایی که خود را “رئیس انجمن پناهندگان ایرانی در ایتالیا”(بخوانید انجمن تروریست‌های سازمان مجاهدین در ایتالیا)می‌نامد یک ماشین تبلیغاتی اجاره کرده و با نصب یک بنر بزرگ تبلیغاتی که در آن تصویر روحانی در کنار تصاویر اعدام و زمان و مکان این تجمع اعتراضی دیده می‌شود، در میدان‌های بزرگ شهر رم می‌چرخد.

ایتالیا
این خانم روزنامه‌نگار در صفحه فیس‌بوک اش با اعتراض به سفر روحانی به ایتالیا نوشته: ” ماتارلا (رئیس جمهور ایتالیا)، رنتسی (نخست وزیر)، پاپ فرانسیس… همه خودشان را آماده می‌کنند تا فردا با افتخار از روحانی ظالم استقبال کنند. داوود کریمی رئیس پناهندگان ایرانی[البته مشخص نیست چه کسی به این مجاهد، ریاست پناهندگان ایرانی را داده است، که در این تصویر می‌بینیدش، فردا در میدان نه خود را فریاد خواهد زد. چرا که بوی پول توافقات اقتصادی احتمالی نمی تواند باعث شود که فراموش کنیم در ریاست جمهوری روحانی اعدام‌ها افزایش پیدا کرد. تنها در سال گذشته ۷ زندانی سیاسی به دلیل شکنجه جانشان را از دست داده اند[حالا مشخص نیست این ۷ زندانی سیاسی که زیر شکنجه جانشان را از دست داده اند هیچ نام و نشانی ندارند؟] و وضعیت زنان یک ذره هم اصلاح نشده که برعکس بدتر هم شده است.

البته این خانم روزنامه‌نگار پس از انتشار سفرنامه‌اش در روزنامه‌های ایتالیایی و جنجالی که به راه انداخت،شدیدا مورد لطف “انجمن زنان دموکراتیک ایرانی در ایتالیا” (که این یکی هم از زیرمجموعه‌های سازمان مجاهدین در ایتالیا به شمار می‌رود) قرار گرفت و این انجمن به سرعت پیام تقدیر و تشکر برای او صادر کرد و نوشت از اینکه “چهره واقعی” ایران را به دنیا نشان داده از او تشکر می‌کنند.
البته از وقتی که “مریم رجوی” از طرف ایران وایر، یکی از زنان تاثیرگذار تاریخ ایران لقب گرفته، زیاد نمی‌توان به این ایراد گرفت که سازمان مجاهدین را چه به “انجمن زنان دموکراتیک ایرانی” ؟
اما از این یکی نمی‌توان گذشت؛ یکی از مخوف‌ترین سازمان‌های تروریستی خاورمیانه و تلاش برای “آزادی و شرافت مردم ایران”؟
بالاخره دم خروس این خانم روزنامه‌نگار از یک جایی باید می‌زد بیرون…حالا این سوال ایجاد می‌شود این خانم قبل از سفر به ایران “در کنار سازمان مجاهدین ” بوده یا بعد از آن مورد لطف این سازمان قرار گرفته؟
البته برای سازمانی که “معترض اجاره ای” دارد و از سناتور و نماینده کنگره را در آمریکا می‌خرد، در وضعیت اقتصادی ایتالیا، خریدن یک روزنامه‌نگار زیاد نمی‌تواند روی دستشان خرج گذاشته باشد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme