https://telegram.me/empireoflies

معامله پنهانی محمدحسینی با منافقین در یک کشور اروپایی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: محمد حسینی دلقک فراری که در آمریکا رادیوی اینترنتی تاسیس کرده در هفته های اخیر به واسطه دلقک بازی‎های طرفداران جاهلش در ایران به عرصه رسانه وارد شده و اندکی هم توجه برخی از جوانان گمراه را جلب کرده که برخی از آنها نیز به واسطه اقدامات ضد امنیتی شان دستگیر شده اند.

وی در سال ۱۳۹۴ در رادیو پستو یک برنامه درس گفتار به نام ری استارت (به معنای آغاز دوباره) را تولید کرد که شامل مباحث فلسفی و عرفانی بود با دستمایه‌ای طنز و کمدی ارائه می‌شد. گفته شده که درب مسجد جوادالائمه (ع) در بلوار استقلال در شرق تهران توسط چند جوان که تحت تاثیر  این گروه  هستند آتش زده شده.

گروه «ری استارت» هدف خود را ساختن امپراطوری تصوف می‌داند و معتقد به حکومت انسان کامل بر مردم است و مدعی است احکام شرعی از جانب روحانیون معتبر نیست و صدور احکام، وظیفه انسان کامل است. فقیه یعنی انسان کامل نه تقلیدپذیر. این گروه معتقد است که کعبه به ایران تعلق دارد نه عربستان و تمام حجاج حجشان باطل است جز تعداد اندکی! و زیارت قبور در شیعه و عزاداری‌ها و…به دلیل باور به انسان کامل در تصوف است و…!

وی چند سال پیش دیداری با یکی از نمایندگان کنگره داشته که در آن به گفته خودش برنامه ریزی هایی را برای تجزیه ایران در آن انجام داده و مورد حمایت شدید این عضو کنگره آمریکا که دائما در نشست های منافقین حضور دارد قرار گرفته است. این دیدار از آنجایی که حرکات و واکنش های طرفداران حسینی در چند ماهه اخیر بسیار شبیه اقدامات میلیشیای منافقین در داخل کشور در سال های اول انقلاب بوده می تواند مورد توجه قرار گیرد.

در سال های اخیر منافقین از آنجایی که در چشم مردم ایران بسیار منفور هستند در برقراری ارتباط با مردم عادی مشکلات زیادی را در پیش دارند و عملا قادر نیستند که در داخل کشور نیروهایی را مجاب به همکاری نمایند بنابر این سعی می کنند با گزینش افراد خاص که تا حدی بدون سابقه کیفری هستند و در نزد مردم از وجه مثبتی برخوردارند افراد دیگری را به سمت خود جذب نمایند حتی در دوران فتنه ۸۸ جوان های بسیار زیادی پس از دستگیری و ردیابی ارتباطات چند لایه شان مشخص شد که با چند واسطه دستورات منافقین را در داخل کشور اجرایی می کردند در حالی که خود اساسا از این ارتباط اطلاعی نداشتند.

بر طبق اطلاعات بدست آمده از منابع موثق خبری در میان ایرانیان خارج کشور محمد حسینی در سال گذشته دیداری با چند تن از منافقین در یکی از کشور های اروپایی داشته و طی این ملاقات از طرف آنها مامور شده تا با برنامه ریزی منظم و تبلیغات گسترده در فضای مجازی و رادیوی اینترنتی خود در قبال دریافت مبلغی کلان آشوب های پراکنده ای را در داخل ایران راه اندازی کند.

این اقدامات بلافاصله پس از دیدار محمد حسینی با سران منافقین در یکی از کشور های اروپایی در داخل کشور کلید خورد و افرادی که با حرف های این دلقک ضد انقلاب گمراه شده بودند در داخل کشور شروع به شعار نویسی کردند و در سالروز رحلت امام راحل هم تهدید به بمب گذاری و ایجاد رعب و وحشت در میان مردم عادی نمودند.

در چندهفته اخیر نیز این فرد با همراهی عده یا دیگر انگشت شمار در پی ایجاد چالشی دیگر برای امنیت عمومی است ظاهرا وی از طرف منافقین و اربابان آمریکایی آنها مامور شده تا در قبال دریافت مبلغی کلان اغتشاشات پراکنده را به نام جنبش “ری استارت” در داخل کشور شروع نماید. حمله به چند مسجد و نمایندگی های جمهوری اسلامی در چند کشور اقداماتی از همین دست است که عده ای جوان فریب خورده بدون توجه به پشت پرده این فرد مامور اجرای دستورات وی شده اند.

لازم است افرادی که به سخنان حسینی گوش فرا می دهند و مانند غلامی حلقه به گوش برده اوامر ضد امنیتی وی شده اند این نکته را در نظر داشته باشند که نظام همانند میلیشیای منافقین با آنها رفتار خواهد نمود و دیگر جای هیچ گونه اعتراضی بر احکام صادره قضایی باقی نخواهد ماند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme