https://telegram.me/empireoflies

معامله اپوزیسیون بر سر منافع ملی و تمامیت ارضی ایران!

روز شنبه ۱۰ تیرماه همایشی (بخوانید نمایشی) در شهر پاریس توسط گروهک تروریستی منافقین با حضور «مریم رجوی» سرکرده این گروه و برخی از افراد ضدایرانی تشکیل شد که حاشیه‌های بسیاری داشت.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: روز شنبه ۱۰ تیرماه همایشی (بخوانید نمایشی) در شهر پاریس توسط گروهک تروریستی منافقین با حضور «مریم رجوی» سرکرده این گروه و برخی از افراد ضدایرانی تشکیل شد که حاشیه‌های بسیاری داشت.

از حمله حواشی این همایش، همچون سالهای گذشته، حضور هزاران نفر از افراد غیرایرانی بودکه با وعده چند روز گردش در شهر پاریس و چند وعده غذایی، باید علیه جمهوری‌اسلامی ایران شعار می‌دادند.

این همایش آنقدر مسخره و مضحک بود که صدای اعتراض برخی از عناصر اپوزیسیون را هم درآورد و بعضی از مخالفان جمهوری‌اسلامی هم ترجیه دادند تا به هر شیوه ممکن خود را از طریق شبهه ارتباط با منافقین، نجس نکنند.

یکی از این عناصر اپوزیسیون، «شهرام همایون» مدیر و مجری شبکه لس‌آنجلسی «کانال یک» بود. وی در واکنش به همایش منافقین و فعالیت‌های اخیر برخی از عناصر اپوزیسیون، گفت: “… وقتی دیدم یک عرب جلوی آنهمه از اعضای مجاهدین خلق، از نام جعلی برای «خلیج فارس» استفاده کرد و کسی حرفی نزد، دلم لرزید …”

«شهرام همایون»، علاوه بر منافقین، با اشاره تلویحی به افرادی مانند «ربع پهلوی» و «امیرعباس فخرآور» و امثالهم، در اعترافی بزرگ تصریح کرد: “… اتفاق بزرگی در حال رخ دادن است. خیلی‌ها و نه نقط مجاهدین (منافقین) برای رسیدن به اهدافشان دارند روی منافع ملی و تمامیت ارضی کشور معامله می‌کنند …”

دیگر برای همگان شکار شده که راه «ربع پهلوی» و برخی از عناصر اپوزیسیون با راه گروهک تروریستی منافقین هم‌مسیر شده و این خائنان به ملت ایران حاضرند برای مبارزه با جمهوری‌اسلامی با ضدایرانی و ضداسلامی‌ترین افراد همکاری کنند و از رژیم آل‌سعود و صهیونیست‌ها پول بگیرند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme