https://telegram.me/empireoflies

مظلوم‌نمایی رسانه‌ای برای فرقه ضاله بهائیت

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: تقریبا می‌توان گفت روزی نیست که رسانه‌های وابسته به دشمنان علیه نظام اسلامی لب یاوه‌گویی باز نکنند.

در این خصوص این رسانه‌ها در گزارش‌هایی هماهنگ و در عین حال کذب ضمن اعلام اینکه نظام جمهوری اسلامی کنونی فعالیت‌هایی شدید علیه بهاییان به راه انداخته، به مظلوم‌نمایی در این موضوع پرداختند.

دولت‌های استکباری به بهانه‌های مختلف در پی اعمال فشار به جمهوری‌اسلامی ایران هستند. یکی از بهانه‌های آنها نبود آزادی مذاهب مختلف در ایران است. البته منظور آنها از «مذاهب مختلف»، فرقه ضاله و انگلیسی-صهیونیستی بهاییت است.

بی‌بی‌سی

صدای آمریکا

دویچه‌وله

رادیو فردا

بر اساس قانون اساسی جمهوری‌اسلامی ایران، تنها ادیان الهی و توحیدی مانند اسلام، مسیحیت، کلیمی و زرتشتی در ایران به عنوان دین‌های رسمی شناخته می‌شوند و فرقه‌های ضاله و ساختگی مانند بهاییت رسمیت ندارند از این رو حق داشتن نماینده در مجلس شورای اسلامی را هم نخواهند داشت.

این در حالی است که ده‌ها هزار و اکثریت بهایی‌های ایران با وجود انحرافات عقیدتی بسیار، با کمال آزادی در ایران مشغول به زندگی و فعالیت هستند و تا زمانی که افکار کفرآمیز خود را علنی و تبلیغ نکنند یا دست به اقدام مجرمانه‌ای نزنند، کسی با آنها کاری ندارد و مانند دیگر شهروندان به زندگی عادی خود می‌پردازند.

انتهای پیام/

در این خصوص این رسانه‌ها در گزارش‌هایی هماهنگ و در عین حال کذب ضمن اعلام اینکه نظام جمهوری اسلامی کنونی فعالیت‌هایی شدید علیه بهاییان به راه انداخته، به مظلوم‌نمایی در این موضوع پرداختند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.8 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme