https://telegram.me/empireoflies

مطربی رضا پهلوی در آمریکا با نوازندگی جاز !!!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دلقک بازی های پهلوی ها ظاهرا تمامی ندارد این جماعت تبعیدی که در سال ۵۷ مردم ایران پرونده شان را زیر بغلشان زدند و از ایران بیرونشان کردند برای جلب حمایت مردم و خارج نشین ها هرکاری از دستشان برمی آید انجام می دهند.

به عنوان مثال فرزندان ربع پهلوی در صفحات اینستاگرام و دیگر شبکه های مجازی شان خود را افرادی غیر ایرانی جا میزنند و با لخت و عور نشان دادنشان سعی در گرفتن طرفداران بیشتر دارند. حتی به صنعت مبتذل مد رو می آورند و برای کمپانی های دست چندم آمریکایی که اغلب برای تبلیغ لباسهایشان از فاحشه ها به دلیل قیمت پایین دستمزد استفاده می کنند مدل می شوند و از این راه سعی در جذب نگاه مردم ایران دارند.

در سال های اخیر وضعیت خانواده در تبعید پهلوی به جاهایی رسیده که حتی ادعای شاهزادگی خود را هم کنار گذاشته اند و رسما می گویند ما هم مثل مردم هستیم و هرکاری دلمان بخواهد را بدون هرگونه پرنسیب شاهزادگی انجام می دهیم.

مثلا چند روز پیش یکی از مجریان تلویزیون های لس آنجلسی در برنامه خود به رضا پهلوی بابت لودگی هایش حمله کرد و از خجالتش درآمد. پارسا سربی مدیر تلویزیون تک نفره مردم تی‎وی که به گفته خود حدود بیست سال است از طریق اینترنت برنامه پخش می کند و بعضا مناظره هایی بین برخی از اذناب ضد انقلاب به منظور افشاگری ترتیب می دهد در برنامه ای در خصوص رضا پهلوی گفته وی اخیرا در جواب یکی از مخاطبانش میگوید که به کار نواختن جاز مشغول است و از زمانی که در ایران بوده به این کار ممارست داشته و حتی در کاخ خودش این کار را می کرده.

پارسا سربی در ادامه که به دلیل پول پرست بودن رضا پهلوی به وی لقب “رضا پلویی”داده می گوید این فرد مثل افراد همجنس باز خلاصه از سوراخ موش بیرون آمد و ذات خود را به مردم نشان داد و به مطربی پرداخت حتی پدرش هم محمد رضا پهلوی به مطربی علاقه داشته و این کاش هنرپیشه می شد.

وی همچنین می گوید:”البته محمد رضا پهلوی هنرپیشه بوده زیرا آدم بی سوادی که ۳۷ سال ادای نابغه ها را در می آورد و از پشکل تا بمب اتم را می شکافد و باقی مانده هایش را نوش جان می کند قطعا این فرد هنرپیشه خوبی بوده است!!”

سربی در نهایت پیشنهادی به رضا ربع میدهد خطاب به وی می گوید :”شما دنبال مطربی باشی بسیار خوب است زیرا مطربی چیز خوبی است و شادی و نشاط برای مردم  به ارمغان می آورد نه این که شاه و سلطان باشی و چوب در آستین مردم کنی!”

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme