https://telegram.me/empireoflies

مصاحبه BBC با یک تروریست انگلیسی عضو داعش + عکس

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از «دیلی تلگراف»، شبکه بی‌بی‌سی انگلیسی به تازگی مصاحبه را با یکی از تروریست های سوری انجام داده است که تابعیت انگلیسی دارد. «امیر دقایه» بیست ساله به همراه برادر ۱۶ ساله خود چند ماه پیش به سوریه مسافرت کردند. پس از مدتی برادر دیگر آنها نیز به آنان ملحق شد که چندی بعد در درگیری کشته شد. امیر نیز در همان درگیری مورد اصابت گلوگه قرار گرفت.امیر به بی بی سی می گوید: برای آنهایی که فکر می کنند کسانی که از خارج به سوریه می روند تروریست هستند، حرفی ندارم. روی سخن من اما با مسلمانان! است. ما نباید از حرف دیگران ناراحت شویم. ما تنها باید به فکر انجام وظیفه! باشیم.

او می گوید که کشورهای غربی نباید از بازگشت ما ترسی داشته باشند. زیرا ما خطری را متوجه آنها نمی کنیم. او در پاسخ به این سوال که نظر پدر و مادرت در مورد این سفر چیست می گوید: خانواده ام از سفر من ناراحت هستند اما من تنها وظیفه خود را انجام می دهم.

او ادامه می دهد: چرا یک مسلمانی که توانایی دارد جهاد را ترک کند و در سوریه به مجاهدین اسلام کمک نکند؟ او می گوید که ما وظیفه داریم که در مقابل شیعه و ایران از مسلمانان دفاع کنیم!

جالب اینجاست که بی بی سی بارها با مصاحبه با تروریست ها، سعی در موجه نشان دادن آنها دارد و اعمال غیرانسانی آنها را برگرفته از اسلام معرفی می‌کند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. این که خبر جام نیوزه دزدی خبر؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme