https://telegram.me/empireoflies

مصاحبه اختصاصی «امپراتوری دروغ» با یکی از عوامل پشیمان رادیو فردا

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، به اطلاع همه مخاطبین می‌رسانیم که به زودی مصاحبه‌ای با یکی از عوامل ناراضی و پشیمان رادیو فردا در سایت «امپراتوری دروغ» منتشر خواهد شد.

این فرد که ساکن پراگ است، به شدت از تبعات مصاحبه خود نگران است. او خواسته تا سخنانش به صورتی منتشر شود تا هویت او مشخص نشده و مانع از آزار و اذیت خود به وسیله عوامل سرویس‌های جاسوسی غربی و دیگر ضدانقلاب‌ها شود.

هرچند که شاید هویت این فرد برای بسیاری از مخاطبین هیچ‌گاه مشخص نشود، اما حقایق و سخنان مستند وی درباره روابط و فساد حاکم بر این رسانه ضدایرانی واقعی بودن این مصاحبه را برای عوامل رادیو فردا و مدیران ارشد آنها مشخص می‌کند.

گفتنی است، در سالهای اخیر تبعیض، باندبازی و فساد اداری و اخلاقی و دیگر انحرافات موجود در بین مدیران و عوامل رسانه‌های ضدانقلاب از جمله رادیو فردا سبب شده است تا بسیاری از عوامل آنها از وضعیت موجود در این رسانه‌ها ناراضی و از پیوستن خود به این رسانه‌های ضدانقلاب و ضدایرانی پشیمان بوده و به هر نحوی خواستار جدایی و حتی انتقام‌گیری از این رسانه‌ها باشند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. درودبر شما که برای این سایت امبراتوری دروغ زحمت می کشید من در کرج زندگی میکنم وبه بسیاری از دوستانم در کرج سایت شمارو معرفی کردم ممنونم که ما ایرانی هارو در جریان این رسانه ها می زارید امیدوارم هرچه زود تر این مصاحبه رو منتشر کنید با تشکر و خدا قوت

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme