https://telegram.me/empireoflies

مصاحبه آبکی فرح

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «فرح پهلوی» بیوه آخرین شاه پهلوی که این‌روزها به‌عنوان یک مهره سوخته با بی‌توجهی رسانه‌ها مواجه شده و حتی گاهاً با پرداخت پول‌های هنگفت با برخی رسانه‌های دسته چندم غربی مصاحبه می‌کند.

«فرح پهلوی» که منفور مردم ایران است، برای ابراز وجود، با شارژ مالی «نیک‌آهنگ کوثر» کاریکاتوریست ضدانقلاب، در مصاحبه‌ای شرکت کرده و در موضوعی مانند آب‌وهوا و خشکسالی که نه دانشی در آن دارد و نه تجربه‌ای، سخن رانده است.

فرح که سعی می‌کند با پرداخت دلارهای بادآورده بازماندگان رژیم پهلوی، وجهه منفی و سیاه خود در بین مردم ایران را بهبود بخشد و خود را به‌عنوانی فردی فرهیخته و انسان‌دوست معرفی کند، سعی نمود خود را دلسوز ملت ایران نشان دهد.

در این مصاحبه که تحت کنترل نزدیکان «ربع پهلوی» از جمله «مهدی آقازمانی» انجام شد، «نیک‌آهنک کوثر» با قیاس مع‌الفارق وضعیت امروز مردم ایران و چند سال پیش ملت سوریه، با ادعای اینکه جمهوری‌اسلامی عامل وقوع خشکسالی در ایران هست، با ترساندن مخاطبینش نتیجه گرفت که مردم ایران باید با جمهوری‌اسلامی مقابله کنند تا به سرونوشت امروز سوریه دچار نشوند.

فرح هم که معلوم بود چیزی از موضوع مصاحبه نمی‌داند و فقط سخنان نیک‌آهنگ را تکرار می‌کرد، در مهمترین بخش سخنانش گفت: “از مردم می‌خواهم تا علف‌ها را لگد نزنند … در دوران حکومت پهلوی ما خیلی به این چیزها توجه می‌کردیم…(!)”

گفتنی است، «فرح پهلوی» سومین همسر «محمدرضا پهلوی» آخرین شاه رژیم پهلوی در هنگام فرار از ایران در سال ۱۳۵۷ صدها میلیاردها دلار از اموال ملت ایران را با خود برد.

فرح پهلوی نیک‌آهنگ کوثر

انتهای پیام/

«فرح پهلوی» بیوه آخرین شاه پهلوی که این‌روزها به‌عنوان یک مهره سوخته با بی‌توجهی رسانه‌ها مواجه شده و حتی گاهاً با پرداخت پول‌های هنگفت با برخی رسانه‌های دسته چندم غربی مصاحبه می‌کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. شما که اینقدر به خودتون مطمینید چرا نظرات رو برای همه نشون نمیدید تا مشخص بشه میزان محبوبیت خاندان پهلوی در مقایسه با رژیم اسلامی چقدره.ولی مطالبتون جالب بود،حداقلش این بود که لبخند ملیحی بر لبانم نشاند.خدا همه رو به راه راست هدایت کنه و امیدوارم آخرت خودمون رو برای دنیای یه عده مستبد فنا نکنیم.به امید حاکمیت راستی و درستی

    • به همون دلیلی که سلطنت طلب های دروغگو، آزادی بیان را محدود کردند و اجازه انتشار هیچ گونه نظری علیه خاندان کثیف پهلوی را نمی دهند. اگر این قدر به خودشون مطمئنند، چرا دست به سانسور می زنند و ارقام را دستکاری می کنند و حقایق تاریخی را تحریف ؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme