https://telegram.me/empireoflies

مشکل آب در سوئد و دروغ اپوزیسیون!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه‌ها فارسی‌زبان بیگانه و دنباله‌های داخلی‌شان همواره دنبال آن هستند تا جوامع غربی را الگویی برای مردم ایران معرفی کنند و در این را با مخفی کردن نقاط منفی غربی‌ها و حتی القا آنها به‌عنوان ویژگی‌های مثبت، در پی ایجاد حس خودکمتربینی در بین ایرانیان هستند تا از نظر فکری مردم کشورمان را به غرب وابسته کرده و پیشرفت را مساوی با غربی‌شدن معرفی کنند. اما واقعیت آن چیزی نیست که رسانه‌های غربی معرفی می‌کنند و اگر کسی در جوامع غربی حضور داشته باشد، با نقاط سیاه و منفی فرهنگ نیز آشنا می‌شود و یکسره دل به ظواهر فرهنگ غربی نمی‌بازد.

«امید شریفی دانا» یکی از عناصر ضدانقلاب و سلطنت‌طلب مقیم سوئد است که چند ماه پیش به موضوع مقایسه بازخورد مشکلات و معضلات شهری مانند نامناسب بودن آسفالت خیابان‌ها در ایران و سوئد پرداخت و عنوان کرد که برخلاف ادعای رسانه‌های غربی و غربزده، زندگی در کشورهای غربی ازجمله سوئد خیلی هم گل و بلبل نیست و مشکلات زیادی دارد. وی تاکید کرد که رسانه‌های مخالف حکومت ایران همواره مرغ همسایه را غاز می‌بینند و با برعکس نشان دادن واقعیت‌های کشورهای غربی، دنبال سیاه‌نمایی درباره وضعیت امروز ایران هستند.

چند روز پیش نیز این فرد با اشاره به گزارشی از تلویزیون سوئد درباره کمبود آب در این کشور، در صفحه شخصی خود نوشت: “تلویزیون ملی سوئد svt و خبرگزاریهای معتبر مانند Aftonbladet خبر دادند آب شهر لیدشوپینگ (Lidköping) غیرقابل نوشیدن هست و تا اطلاع ثانوی از مردم خواستند آب را بجوشانند و سپس مصرف کنند! حالا اگر همین خبر کوچک برای یکی از شهرها ایران رخ میداد اکنون بیشتر کانال‌های خبری دنیا میزگردهای آنچنانی برگزار می‌کردند و از زوایای مختلف به این موضوع می‌پرداختند و قضیه را کاملا امنیتی و سیاسی می‌نمودند و از مردم درخواست می‌کردند بخاطر همین موضوع دست به انقلاب بزنند! … اینم بگم جمعیت سوئد کمتر از یک هشتم ایران هست و برعکس ایران مرطوب و بخاطر بارش دائمی برف و باران در طول سال دارای آبهای شیرین فراوان می‌باشد! …”

همان‌طور که دیدید، در حالی کشوری پرباران مانند سوئد با مشکل آب مواجه شده که رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و ضدانقلاب و دنباله‌های داخلی آنها، مشکلات زیست‌محیطی ایران را تنها نتیجه سیاست‌های جمهوری‌اسلامی می‌دانند و موضوعی زیست‌محیطی را سیاسی می‌کنند و حتی گاهاً موضوع مذکور را به موضوع مدافعان حرم و حضور نظامی ایران در سوریه ربط می‌دهند تا در جهت اهداف شوم خود گامی بردارند. اما حقیقت این است که موضوع معضلات محیط زیستی جنبه جهانی دارد و بسیاری از کشورهای جهان، حتی آنهایی که برخلاف کشورمان منابع آبی و بارشی خوبی دارند نیز با مشکل مواجه هستند.

 

انتهای متن/

رسانه‌ها فارسی‌زبان بیگانه و دنباله‌های داخلی‌شان همواره دنبال آن هستند تا جوامع غربی را الگویی برای مردم ایران معرفی کنند و در این را با مخفی کردن نقاط منفی غربی‌ها و حتی القا آنها به‌عنوان ویژگی‌های مثبت، در پی ایجاد حس خودکمتربینی در بین ایرانیان هستند تا از نظر فکری مردم کشورمان را به غرب وابسته کرده و پیشرفت را مساوی با غربی‌شدن معرفی کنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme