https://telegram.me/empireoflies

مشکلات معیشتی مردم، دستاویز دروغ‌پردازی‌های بی‌بی‌سی فارسی+عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغمشکلات اقتصادی و معیشتی مردم موضوع قابل تأملی است که اگر با هوشیاری مسئولان و رفع مشکلات موجود حل نشود، راه را برای دست‌درازی و نظرپردازی خشونت طلبانه معاندان نظام که در ظاهر خود را دلسوز مردم جا زده‌اند، هموار می‌کند. دستاویز قرار دادن مشکلات معیشتی مردم و شرایط اقتصادی قشرهای مختلف، حربه‌ای است که از  بدو پیروزی انقلاب از طرف مخالفان جمهوری اسلامی ایران و البته برای تقویت عملیات روانی، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ایجاد جنگ روانی و بدتر جلوه دادن وضعیت اقتصادی ایران از جمله برنامه‌هایی است که رسانه‌های معاند و برانداز نظام جمهوری اسلامی دنبال می‌کنند. انتشار اخبار دروغ و ساختگی برای نشان دادن تصویری بد از اوضاع معیشتی مردم همواره جزو اولویت‌های اپوزیسیون و حامیان آن‌ها بوده و هست.

در شرایط فعلی که کشور به دلیل وجود تحریم‌ها با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کند و نوسانات اقتصادی نیز  زندگی مردم را تحت تاثیر قرار داده است، رسانه‌های معاند از فرصت استفاده و ساز مخالفت خود را همچون همیشه با ظاهر حمایت از مردم ایران کوک کرده‌اند.

به عنوان نمونه بی‌بی‌سی فارسی که به صراحت از تروریست‌ها و اقدامات جنایتکارانه آن‌ها حمایت می‌کند، در پیامی از مردم ایران درخواست کرده است تا از تغییر قیمت اجناس و کالاهای مختلف به ویژه گوجه فرنگی و سیب زمینی و همچنین از کالاهای موجود در یخچال خود ویدئویی تهیه  و برای این رسانه خبرسازی کنند.

مشکلات معیشتی مردم، دست آویز دروغ پردازان جیره خور بی‌بی‌سی+ عکس

غرض ورزی و دشمنی بی‌بی‌سی فارسی بر همگان آشکار است اما گردانندگان آن در اغلب موارد سعی دارند خود را بی‌طرف جلوه دهند. واقعیت این است که آنها در همه حال به منفعت براندازان نظام فکر و برنامه‌هایشان را با اهداف دشمنان هماهنگ می‎کنند و از آن‌ها خط می‌گیرند.

ایران ستیزی و حمایت مستمر بی‌بی‌سی فارسی از تروریست‌ها و ناقضان حقوق بشر که با تحریم‌های ظالمانه برای منزوی کردن نظام جمهوری اسلامی تلاش می‌کنند، در حوادث مختلف تروریستی مثل دفاع از قاتل خیابان پاسداران و همچنین حمایت آشکار از تروریست‌های اهواز و جنایت سال گذشته داعش در تهران، به وضوح مشخص است و کسی تظاهر مجدد مدیران و مجریان این رسانه که دستمزدشان را از حامیان و سرکردگان اصلی تروریست‌ها دریافت می‌کنند را باور نمی‌کند.

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

دستاویز قرار دادن مشکلات معیشتی قشرهای مختلف، حربه‌ای است که مخالفان نظام جمهوری اسلامی ایران، برای تقویت عملیات روانی از آن بهره می‌برند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme