https://telegram.me/empireoflies
مصاحبه «کاوه آهنگری» با شبکه «صدای آمریکا»

مشروعیت‌بخشی VOA به تروریست‌های غرب کشور

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در طول تاریخ معاصر کشورهای استکباری و استعمارگر معمولاً به روش‌های معاصر در جهت تضعیف کشور و دولت‌هایی تلاش کرده‌اند که از اوامر آنها تبعیت نکرده‌اند.

به‌عبارت دیگر، دولت‌های غربی که تحمل قدرت‌یابی کشورهای مستقل را ندارند، می‌کوشند تا به هر طریق ممکن، کشورهای به‌اصطلاح یاقی (بخوانید مستقل) را تضعیف کرده، تا سر تعظیم آنها را فرود آورده و به اهداف خود برسند.

دولت‌های بیگانه و استکباری می‌کوشند از طرق مختلف به تضعیف کشور و ملت‌های مستقل بپردازند؛ یکی از بهترین این راه‌ها دست گذاشتن بر روی تفاوت‌های قومی و مذهبی در کشورها و حمایت از گروه‌های تجزیه‌طلب و تروریستی است.

بنابر این، دولت‌های غربی و دشمنان ملت ایران، ضمن حمایت مالی و تسلیحاتی از گروه‌های تروریستی و تجزیه‌طلب بخصوص در طول ۳۷ سال اخیر، می‌کوشند تا ایران اسلامی را تضعیف کرده و با استفاده از ابزار رسانه‌ای، از تجزیه‌طلبان تحت شعارهای خوش رنگ و لعاب مانند “حق تعیین سرنوشت” ، “آزادی” ، “حقوق بشر” و امثالهم حمایت کنند و تریبون‌های خود را در اختیار آنها قرار دهند.

بخصوص در طول ماه‌های اخیر که از سویی فعالیت گروه‌های تجزیه‌طلب افزایش یافته و برخی از آنها مانند حزب دموکرات کردستان ایران رسماً اعلام حرکت مسلحانه کرده است، شبکه‌های فارسی‌زبان بیگانه مانند «بی‌بی‌سی فارسی»، «صدای آمریکا»، «رادیو فردا»، «من و تو» و … که بودجه خود را به‌طور مستقیم و غیرمستقیم از دولت‌های غربی دریافت می‌کنند، تریبون خود بیش از گذشته در اختیار گروهک‌های تجزیه‌طلب و مسلح قرار می‌دهند.

در یکی از موارد شبکه «صدای آمریکا» که بودجه خود را از دولت دموکرات ایالات متحده دریافت می‌کند، چند روز پیش طی مصاحبه با عضو یکی از گروهک‌های تروریستی شمال غرب کشور تحت عنوان نامسمی «حزب دموکراتیک کردستان ایران»، به طور تلویحی از آنها حمایت کرد. این شبکه آمریکایی در گزارش خود به غیرقانونی و مسلحانه بودن اقدامات گروه‌ها در مرزهای ایران اشاره نکرد.

مصاحبه «کاوه آهنگری» با شبکه «صدای آمریکا»

«کاوه آهنگری» عضو گروهک تروریستی «حزب دموکراتیک کردستان ایران» که در طول روزهای اخیر با چند رسانه اپوزیسیون ازجمله «من و تو» مصاحبه کرده بود، در مصاحبه با «صدای آمریکا» بدون اشاره به اقدامات مسلحانه این گروهک، ادعا کرد که آزادیست که امنیت را به وجود می‌آورد و جمهوری‌اسلامی به ما آزادی نمی‌دهد!

این عضو گروهک تجزیه‌طلب غرب کشور با بیان اینکه جمهوری‌اسلامی گروهک مذکور را سرکوب می‌کند، گفت که نقطه مشترکی بین دو طرف وجود ندارد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme