https://telegram.me/empireoflies

مشاور شاه: «ربع پهلوی» به پدرش رفته!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «احمدعلی مسعود انصاری» مشاور شاه معدوم و پسرخاله «فرح پهلوی» است که در هفته‌های اخیر افشاگری‌های او درباره فساد فرح و «ربع پهلوی» بازتاب زیادی در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها داشته است. وی در سومین مصاحبه‌اش با یکی از عناصر اپوزیسیون، با بیان اینکه بسیاری از اطرافیان فرح افرادی با تفکرات کمونیستی بودند، مدعی شد که این افراد بخصوص در ماه‌های پایانی رژیم پهلوی بر فرح بیشتر مسلط شده بودند.

وی با بیان اینکه محمدرضاپهلوی در ماه‌های آخر حکومتش روحیه‌اش را از دست داده بود، تصریح کرد: “به نظر من یکی از دلایل مقوع انقلابی قاطعیت و رهبری آیت‌ا… خمینی(ره) و ضعف شاه بود. مردم وقتی قاطعیت آقای خمینی را دیدند به سمتش رفتند …”

پسرخاله ملکه سابق رژیم پهلوی با اذعان به فساد اخلاقی «فرح پهلوی»، گفت: “پس از خروج از کشور، بارها فرح و دوستانش را در شرایط بیشرمانه و پوششی نامناسب دیدم که در شان ملکه یک کشور نبود، به اون تذکر دادم، اما اون گفتهر کس اختیار پایین تنه‌اش را دارد …”

وی درباره ارتباط عناصر اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی با رژیم سعودی هم گفت: “فردی مانند نوری‌زاده اوایل انقلاب تصاویر نیمه لخت فرح را منتشر می‌کرد، اما الان چون از آخور سعودی‌ها می‌خورند، با هم متحد شده‌اند …”

مسعودانصاری البته در بین سخنانش به این نکته اشاره هم کرد که «محمدرضا پهلوی» هم پس از خروج از آمریکا از پول گرفتن از سعودی‌ها موافقت کرده بود و مخالفتی نداشت، تا معلوم شود چرا اکنون طرفدارانش بخصوص «ربع پهلوی» چرا از سعودی‌ها پول می‌گیرند. به هر حال، پسر کو ندارد نشان از پدر!

مشاور شاه با بیان اینکه شاه صراحتاً رشوه و کمیسیون در معاملات بین‌المللی را حق خود می‌دانست، از نقش احتمالی فرح و اطرافیانش در تسریع مرگ شاه سخن گفت. وی همچنین با تاکید بر اینکه شاه اصلاً وصیت‌نامه سیاسی نداشت، گفت: “شهبانو فرح با اتفاق چند نفر دیگر وصیت‌نامه سیاسی شاه را نوشتند. در حالی که شاه وصیت‌نامه سیاسی نداشت و تنها وصیت‌نامه مالی داشت …”

وی با اعتراف به نقش عناصر اپوزیسیون در حمله نظامی رژیم صدام به ایران در سالهای ابتدایی انقلاب، گفت: “افرادی مانند تیمسار اویسی و بختیار رفتند به عراق و گفتند که ایران ضعیف است و می‌توان به کشور حمله کرد … آنها به فکر این بودند که خودشان به قدرت برسند …”

مسعودانصاری در پایان با اذعان به مزدوری و جاسوسی عناصر اپوزیسیون برای دشمنان ایران بخصوص سازمان جاسوسی آمریکا، افزود: “برای مثال فردی مانند منوچهر گنجی وزیر آموزش و پرورش شاه پس از تاسیس سازمان درفش کاویانی ماهانه ۱۴۰ هزار دلار از آمریکایی‌ها پول می‌گرفت، حالا فکر کنید رضا پهلوی چقدر ممکن است گرفته باشد؟”

 

 

انتهای ‌متن/

«احمدعلی مسعود انصاری» مشاور شاه معدوم و پسرخاله «فرح پهلوی» است که در هفته‌های اخیر افشاگری‌های او درباره فساد فرح و «ربع پهلوی» بازتاب زیادی در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها داشته است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.8 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme