https://telegram.me/empireoflies

مشاور «ربع پهلوی» و «فرح دیبا»: نظام پادشاهی معیوب است

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مواضع «رضا (ربع) پهلوی» در ماه‌های اخیر، نه تنها او را در میان بسیاری از دوست‌داران و هواداران سابقش بدنام کرده، بلکه سبب ایجاد شکاف عمیق و دودستگی در بین طرفداران رژیم سرنگون‌شده پهلوی نیز گشته است.

در واقع، «ربع پهلوی» به جای آنکه عامل وحدت و اتحاد بین سلطنت‌طلبان باشد و مخالفان جمهوری‌اسلامی را متحد نماید، خود به نماد انفکاک و درگیری تبدیل شده است و بسیاری از سلطنت‌طلبان بر سر حمایت یا عدم‌حمایت از وی، هر روز و در طول شبانه‌روز بخصوص در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های ماهواره‌ای وابسته به خود، مشغول به دعوا هستند.

مواضع چند وقت اخیر شخص «ربع پهلوی» و برخی اطرافیانش علیه نظام پادشاهی و حتی تمسر شاهان پهلوی، بسیاری از سلطنت‌طلبان و عشاق رژیم پهلوی را به خون «ربع پهلوی» و نوچه‌هایش تشنه کرده است.

«امید دانا» و «شهرام همایون» ازجمله شخصیت‌های مطرحی در بین سلطنت‌طلبان هستند که در مدت اخیر انتقادهای شدیدی به «ربع پهلوی» کرده و حتی با فحش از او پذیرایی کرده‌اند.

بعد از آنکه «ربع پهلوی» در پی مشاهده بی‌توجهی مردم به فعالیت‌هایش، چند ماه پیش در مصاحبه با «رادیو فردا» رسماً آب پاکی را بر روی سلطنت‌طلبان ریخت و با بیان اینکه از اول دغدغه پادشاهی نداشت، گفت که پس از مرگ پدرش بر اساس احساس جوانی و خامی حرفی زده، اما اکنون از سخنان آن زمانش پشیمان است، بسیاری از سلطنت‌طلبان در برابر او موضع گرفتند.

اما این تنها «ربع پهلوی» نبود که زیرآب نظام پادشاهی را زد، بلکه بسیاری از اطرافیانش و اعضای «شورای ملی ایران»، هم نظام پادشاهی را زیرسوال برده و آن را به سخره گرفتند. مثلاً «یاشار پارسا» یکی از اعضای شورای ملی ایران، در مصاحبه‌ای «پادشاه» را به «اسپرم همایونی» توصیف کرد!!

همچنین «مهدی آقازمانی» مشاور ارشد و مدیر رسانه‌ای «ربع پهلوی» در مصاحبه‌ای، نظام پادشاهی را نظامی معبوب و از کار افتاده قلمداد کرد.

اینگونه سخنان فقط روز به روز از تعداد معدود حامیان «ربع پهلوی» در میان سلطنت‌طلبان می‌کاهد و شکاف بین دسته‌ها و گونه‌های مختلف اپوزیسیون را بیشتر و بیشتر می‌کند.

پس از شایعاتی که درباره ارتباط «ربع پهلوی» با سعودی‌ها منتشر شده، گویا وی به جای دیگر و قدرت دیگری برای ادامه فعالیت‌هایش دل بسته است و نامه‌های اخیرش به رئیس جمهور جدید آمریکا نشانه‌ای بر این موضوع است.

انتهای پیام/

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مواضع «رضا (ربع) پهلوی» در ماه‌های اخیر، نه تنها او را در میان بسیاری از دوست‌داران و هواداران سابقش بدنام کرده، بلکه سبب ایجاد شکاف عمیق و دودستگی در بین طرفداران رژیم سرنگون‌شده پهلوی نیز گشته است. در واقع، «ربع پهلوی» به جای آنکه عامل …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme