https://telegram.me/empireoflies

مشاور ایرانی ترامپ از اسرائیل حمایت می کند

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به لحظات سرنوشت ساز خود نزدیکتر می شود و درگیری های اطرافیان دو نامزد هر روز از روز قبل شدیدتر و پیچیده تر می شود تا جایی که بسیاری از خبرگزاری ها حاشیه های دو نامزد را چالشی برای رای آوری آنها قرار داده اند و سعی می کنند به تناسب ارتباطی که با یک کاندید دارند کاندید مقابل خود را متهم به خیانت به آرمان های آمریکایی کنند.چ

در این میان اعضای ستاد دو نامزد نقش پر رنگی در این میان دارند از خانمی هندی آمریکایی به نام هما عابدین در ستاد کلینتون گرفته که این روز ها همه رسانه ها از هزینه هایی میگویند که این عضو ستاد کلینتون بر روی دوش کلینتون و دموکرات ها گذاشته تا یکی از اعضای ستاد ترامپ که گفته می شود ایرانی الاصل است.

 دیوید پیمان مشاور فارسی زبان دونالد ترامپ که در ایران به دنیا آمده و به زبان فارسی نیز سخن می‌گوید، بیش از یک ماه است که به عنوان مسئول اطلاع‌رسانی ویژه یهودیان به کمپین انتخاباتی این نامزد جمهوری‌خواه پیوسته است او پیش از این به شکل پاره‌وقت به کمپین ترامپ کمک می‌کرد.

پیمان که ۳۸ سال پیش در ایران به دنیا آمد، در سال ۱۹۸۴ به همراه خانواده به آمریکا مهاجرت کرد و در لوس‌آنجلس، شهری که تعداد زیادی از یهودیان ایرانی در آن حضور دارند، مستقر شد.

او که اینک خود را یک ارتودکس یهودی معرفی می‌کند، از دانشگاه هاروارد در رشته حقوق فارغ‌التحصیل شده و پیش از اینکه به اتحادیه ضد برنامه هسته‌ای ایران بپیوندد، معاون دادستان کل کالیفورنیا بوده است. در اتحادیه ضد برنامه هسته‌ای ایران، با توجه به تسلط او به زبان فارسی، به عنوان یک کارشناس طراحی قوانین تحریم‌ها کار می‌کرد تا به این گروه در مخالفت با برنامه هسته‌ای ایران و همچنین مخالف با توافق هسته‌ای حکومت آمریکا با ایران، کمک کند.

دیوید پیمان این روزها به عنوان مسئول اطلاع‌رسانی ویژه یهودیان در تیم ترامپ فعالیت می‌کند و به سوالاتی و ابهاماتی که هم‌کیشانش درباره رئیسش دارند، پاسخ می‌دهد. او در این باره به پایگاه اینترنتی نشریه فوروارد که اخبار یهودیان آمریکا را پوشش می دهد، گفت: پیامی که من از جامعه یهودیان آمریکا دریافت کرده‌ام واضح و روشن است؛ هر دو گروه محافظه‌کار و مذهبی یهودیان، ترامپ را گزینه مناسب‌تری برای ریاست جمهوری می‌دانند.

مشاور یهودی ترامپ با مقایسه او و نامزدهای پیشین جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست جمهوری گفت: گمان می‌کنم او [ترامپ] بهتر از میت رامنی و بهتر از مک‌کین و حتی بهتر از جورج بوش عمل خواهد کرد.

علیرغم اینکه چهره‌های سرشناس جمهوری‌خواهان از کاندیدای این حزب برای انتخابات ریاست جمهوری فاصله گرفته و برخی از آنها به دلیل رفتارهای نامتعارف ترامپ عذرخواهی کرده‌اند، دیوید پیمان معتقد است که جامعه یهودیان در این انتخابات یک شگفتی بزرگ را رقم خواهد زد.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme