https://telegram.me/empireoflies

مسیح علی‎نژاد اعتراف کرد؛ در ایران هم رابطه نامشروع داشتم

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: معصی (مسیح) علی‌نژاد ضدانقلاب خارج‌نشین و مدیر کمپین ضدفرهنگی «آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» که در سال های اخیر مبالغ فراوانی را از دولت آمریکا برای مبارزه بر علیه حجاب اسلامی گرفته است در چند ماه اخیر با انتقادات فراوانی از طرف هم کیشان خود در خارج کشور مواجه شده که البته به همه این انتقادات با بی اعتنایی برخورد کرده.

درباره کمپین آزادی های یواشکی مخالفان نظام ج.ا.ا نیز به انتقاد از آن می پردازند، به اعتقاد آنها مفهوم آزادی که در کمپین آزادی های یواشکی به آن تاکید می شود در عمل دچار ایراد می شود. به عبارت دیگر مفهوم آزادی زنان با برداشتن حجاب در جنگل و بیابان محقق نمی شود و نمی توان اسم آن را آزادی گذاشت. عده دیگر نیز به عبارت آزادی های یواشکی اشاره کردند و گفتند چگونه آزادی است که یواشکی صورت می پذیرد.

ادامه چنین مباحثی در محافل و رسانه های ضدانقلاب باعث از رونق انداختن کمپین آزادی های یواشکی و چهارشنبه های سفیدشد. این روزها دست های خالی مسیح علینژاد در تلویزیون فارسی صدای آمریکا آشکارا دیده می شود.

وی چند ماه پیش پس از این که در ایران افراد زیادی وی را مسئول و مقصر تجاوز به کودکان دانستند ادعا کرد که در کودکی خودش چنین تجربیاتی را داشته و در همین راستا هم داستانی را منتشر کرد که در مقابل تجاوزگران سر تعظیم فرود می آورد.

اما اعترافات علی نژاد به سرگذشت اسفبار خود در ایران که گاه گاهی پرده از برخی  انحرافات خود برمی دارد به همین جا ختم نمی شود. از آنجایی که وی هر گاه احساس می کند که در پروژه های ضد فرهنگی خود با رکود مواجه شده دست به یک انتحار اخلاقی که ریشه در واقعیت زندگی خودش دارد می زند تا اندکی برای مخاطبانش جلب توجه کند اخیرا با انتشار عکس هایی از دوران جوانی اش در ایران که نشان دهنده این است که وی از زنانگی اش ناراضی است می نویسد که در دورانی که در ایران زندگی می کرده هم روابط ویژه با مردان داشته و در ادامه این اظهارات رسما می گوید که رابطه نامشروع داشته است.

این اظهارات در حالی بی پرده گفته می شود که امپراتوری دروغ بار ها از روابط نامشروع علی نژاد با مردها متعدد در خارج کشور پرده برداشته بود ولی این بار خود وی اعتراف می کند که در ایران هم در دوران نوجوانی و جوانی با مردها روابط نامشروع داشته است.

این اولین بار است که مسیح علی نژاد به داشتن این روابط در دوران نوجوانی و جوانی خود اعتراف کرده و با این انتحار اخلاقی چهره واقعی اش را برای طرفداران خود روشن ساخته. افرادی که دنباله رو سرسپرده ای مثل علی نژاد هستند می توانند آینده پیروی از این فرد فاسد را به روشنی در سیر زندگی وی ببینند.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme